Lista ocen Opel Vectra B Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW 1996-2000 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~karan79@vp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Jak na razie wymieniłem tylko gumy stabilizatora - normalka (wszyscy znajomi, którzy posiadają Vectry B maja ten sam poblem). Po półtora roku nic jeszcze nie stuka. Typowe dla Vectry twardsze zawieszenie troszeczkę trzęsie pasażerami w aucie, ale to nie jest akurat wina zawieszenia lecz takich a nie innych dróg.
~wujek8891@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
dobry:ponieważ dobrze trzyma sie drogi,nie jest sztywny,dobrze sie prowadzi-nieraz jezdze audi A4 2.5tdi sztywna,zawieszenie nie ma porównania do vectry.vectra w 100%lepsza.chociaż ma też swoje wady wybijają sie tulejki pływające z tyłu.
~nasty@klub.chip.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
NA moim egzemplarzu zrobiłem 70 tys. Jak go kupiłem coś stukało w tylnym zawieszeniu ale nic z tym nie robiłem... Teraz jest trochę gorzej (ale po takim przebiegu to chyba nie dziwne) - ale auto sprzedałem więc nie wiem jaki koszt naprawy ...
~misiek_rakieta@o2.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
tendencja do wynoszenia przodu na zewnątrz zakrętu, zwłaszcza na mokrym i śliskim, słabo się sprawuje na dziurawych, polskich drogach, wywołuje nudności u żony, w innych autach tak nie było, nadaje się na zachodnie autostrady, nie na mazurskie kręte drogi
~Maciej z Gdyni
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Bardzo dobrze trzyma siędrogi choć mam kilka zastrzeżeń co do zawieszenia a dokładnie do elementów które najczęściej się zużywają. Ale nie dziwię się, stan naszych dróg pozostawia wiele do życzenia... Poza tym super.
~salhir@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
w garnicach rozsądnych prędkości auto jedzie jak po szynach. Na naszych kretych, waskich drogach 110-120 110% kontroli nad autem. Zawieszenie to idealny kompromis między sprężysością a komfortem.
~Lord
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Części szybko sie zużywają, ale to raczej wina dróg. Autko przyjemnie się prowadzi, jest bardzo komfortowe, układ kierowniczy jest dość precyzyjny, chociaż mógłby być bardziej czuły.
~yadwig@wp.pl
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Niskie koszty naprawy i remontu. Np. 4 amortyzatory Sachs i sprzezyny to koszt rzedu 1100 zl. Samochod dosc twardy, nigdy nie bedzie tak miekki jak francuz.
~Preccel
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
wszystko zależy z jakimi amortyzatorami lecz ogólnie dość głośny, podsterowny i przy tej sztywności powinien lepiej trzymać w zakrętach
~Butcho
Sedan 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Zawieszenie troche zaczyna walić na dziurach.Jak kupiłem wóz miał zawieszenie idealne.Nie jezdzic po garbach 20km/h tylko b.powolutku
Opel Vectra B Sedan