Lista ocen Opel Vectra B (381)

3,4
~Grodziu
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Auto raczej dla starszych ludzi, spokojne i delikatne no i ma tyle uroku co ameba. Moze jest calkiem ladne i przestronne ale po prostu jes to dla mnie najmniej "kochanym" autem jakim jezdzilem, po prostu pojazd do worzenia d...... i tyle. Wiem strasznie subiektywnie ale po prostu tego auta nie lubie, jest zbyt bezplciowe no i do tego wszedzie je widac
~użytkownik
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Samochód jest wygodny. Wielki kufer podności jego atrakcyjność. Dla kierowców dla których samochód jest jedynie narzędziem transportu może być. Jeśli ktoś akceptuje spalanie oleju przez samochód o w miarę niskim przebiegu i stosunkowo szybki remont silnika - również.
~Saszun
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Linia nadwozia bardzo nowoczesna jak na swoje lata. Silnik ok, dość niezawodny i całkiem zrywny. Wnętrze bardzo ładne, przytulne i wykonane z dobrej jakości materiałów lecz niestety co chwilę się tam coś psuje. Pojemny bagażnik (dość łatwo można wyjąć całkowicie siedziska tylnego fotela i pojemność jeszcze trochę się zwiększy). Istotny wpływ na pojemność ma fakt że tył samochodu nie jest zbyt obły tak jak we współczesnych kombi. Gdyby nie...
4,1
~guli66@wp.pl
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Jako ze nie ma rzeczy doskonałych a auto z 95´ napewno do nich nie należy ale jest dobrze. Dla mnie 4+
~Misiek6
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Poza naprawdę drobnymi szczegółami autko prezentuje się znakomicie. w sam raz dla kilkuosobowej rodziny, bezpieczne, ekonomiczne, przyjemne, o jedynej i niespotykanej linii nadwozia.ja osobiście jestem bardzo zadowolony i na razie nie zamierzam go zamienic na żaden inny!!
~mohamedddd
Kombi 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Ogólnie jeżdżę tym autem od ok 3,5 rok i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony. Poza paroma rzeczami jak eletryka(padający przekaźnik centralnego zamka, wysypujący się wyświetlacz, rozszczelniająca się klimatyzacja, słabe hamulce i rdza co dla OPLA to standard mogę śmiało powiedzieć że auto spisuje się bardzo dobrze i nie miałem z nim większych kłopotów. Mam wersję ze wszystkimi bajerami(4xAirback,podgrzewane fotele,klima...
~mohamedddd
Kombi 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Ogólnie auto bardzo dobre. Silnik nie pozwala na \"brawurową\" jazdę ale wszędzie pozwoli dojechać a 20 min w tą czy w tamtą nie robi mi wielkiej różnicy jadąc np 700 km na wczasy tym bardziej że gdzie tu można poszaleć jak tylko jedna wielka dziura jest na drodze. Miejsca sporo z przodu jak i z tyłu. Usterki się zdarzają ale jak na razie tylko drobne. Podstawowe części (klocki tarcze itp) w normalnych cenach. Ogólnie auto godne polecenia
3,5
~x
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
auto ładne, wybitnie turystyczne wskazane dla mechaników, dużo podróżujących po zachodzie Europy
~hej
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Wnętrze z dobrych materiałów, nic nie stuka ani nie klekocze. Fabryczne radio działa bez zarzutów, głośniki dają czyst dzwięk. W środku wszystko pod ręką i wygodnie. Z zewnątrz auto wciąż wygląda dobrze. świetny lakier-po umyciu i nawoskowaniu błyszczy sie jak nowy (przynajmniej u mnie) Prowadzi sie miło i jest dość dynamiczne Samochód godny polecenia.
~KaRgOl
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Samochód stylistycznie jest fajny mimo wieku, jedyne co mnie w nim denerwuje to żłopanie przez silnik oleju. Właściwości jezdne są świetne i komfort też. Samochud godny polecenia lecz jego kupno wiąze sie z loterią może kupić model który bieże olej ale wiekszość silników nie bieże oleju jak mój nieszczęsny. Warto kupić model kupiony w polsce i serwisowany. Przed kupnem warto tez zainwestowac w test spalin gdyż można wykryć zużycie silnika i...