Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zawiedziony miłośnik Vectry C
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
TRAGEDIA! Te usterki zdarzają się notorycznie i każdego prędzej czy później spotkają! 1. Moduł CIM koszt 2600zł.+ konfiguracja i wymiana daje 3000zł. 2. Skrzynia biegów. Remont nieopłacalny, trzeba wymienić z innego i po jakimś czasie znowu i tak na okrągło (wada fabryczna - jakiś półksiężyc). 3. Maglownica, prędzej czy później będzie cieknąć i trzeba szykować 2400zł. na wymianę, bo regenerować się nie da ponieważ rdzewieje (nie wiem jak...
~Rado
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Silnik bierze olej ! Wada fabryczna. Jak będziemy gnać autostradą to trzeba mieć 1 litr oleju na 1000 km jeżeli auto nie jest po remoncie. Aby tym autem się cieszyć w każdych warunkach to polecam wymienić uszczelniacze, uszczelki już na samym początku kupna jego bez pierdzenia. To minimum. Niestety 3 tyś trzeba wpakować na remont ale to nie dużo aby być zadowolonym. Wiemy co mamy i to uważam że na auto ktore ma sporo lat to trzeba wliczyć...
~Grzegorz
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
typowe usterki vectry c :cim (głupiejaca elektonicka,choinka na desce rozdzielczej,kontrolki zapalały się bez powodu na drugi dzień gasły,niemożliwe odpalenie samochodu itd.)i maglownica, 3 razy sam regenerowałem, a już była regenerowana wczesniej
~Bula
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Mam pytanie naciskając spszeglo mam tyrkotanie a wymieniłem spszeglo oraz nowym mam skrzynie biegów czy ktoś coś może podzucic jak miał takom awarie z góry dziękuję
~Mario gliwice
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Ja nie mialem poważnych usterek wszystko eksploatacyjne... slabe klosze przednich lamp robią sie matowe. Bolączki znajomych pompa paliwa, nawiewy. Cewka ze swiecami.
~qwerty
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Po 1000 km na polskich drogach pękła mi tylnia sprężyna ( 149000km )a po 2000 przednia oraz wysiadło łożysko mc persona. Nie wytrzymały wspaniałych polskich dróg.
~A vectra
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Padl moduł CIM,pozatym auto lubi gubic geometrie z tylu,pomimoto ze wszytko jest ok bez luzow.Trzba podociągac"fasolki"na wachaczach i jedzie sie dalej.
~Pabllo
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Przy przebiegu 220 tys km zbliża się konieczność ingerencji w skrzynie.... Wymienione również zaciski tył. Poza tym naprawy wyłącznie eksploatacyjne.
~Pabllo
~wilczur
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
nigdy nie zawiódł mnie na drodze, nie mialem powaznych usterek, tylko 2bzdury przez duze felgi i kiepskie drogi czyli wahacz i łożysko...
Opel Vectra C Hatchback