Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW 2004-2008 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rob1_s@o2.pl
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Do przodu i na boki widoczność doskonała. Trochę gorzej do tyłu. Ja cofam na lusterka i do tej pory jeszcze nie czuję odległości. Najwyższy czas pomyslec o czujnikach cofania.
~BlueBrother
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Widoczność z tyłu mogłaby być lepsza jednak przy takich gabarytach samochodu nie jest źle (brakuje mi czujnika parkowania z mojej wersji).
~ziutek
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Lusterko zewn. kierowcy lekko za wąsko zbiera. Słabe wyczucie odległości końca auta od przeszkody, generalnie przydałby się parktronic.
~Michał
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Do przodu OK, ale do tyłu słabo. Trzeba dobrze znać samochód żeby parkować tyłem. I zawsze towarzyszy temu dreszcz emocji.
~trw@o2.pl
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
dopiero teraz doczytałem uwagi innych o słabej widoczności z tyłu. przez to mam lekkie odrapania i wgniecenia.
~logis
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Wiadomo -do tyłu szału nie ma jak to w hatchbecku ale czujniki cofania za 300 zł załatwiają sprawę.
~DICOVERY
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Widocznośc do tyłu bardzo, ale to bardzo słaba. Praktycznie czujniki parkowania powinny być w standarcie
~CICHY
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
W przód przeszkadzają słupki. Do tyłu przy precyzyjnym parkowaniu, niezbędny parktronik.
~pepe
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
słaba przeszkadzają słupki trzeba uważać bo ograniczają widoczność.
~tolo zolo
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
widocznosc dobra, troche gorsza do tylu ale to kwestia wyczucia
Opel Vectra C Hatchback