Oceny Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW 2004-2008

Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW 2004-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Vectra C Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW 2004-2008

~Krzychu
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Chciałbym się podzielić refleksją po przeczytaniu dużej ilości komentarzy ludzi eksploatujących Vectrę C. Jest rzeczą oczywistą że o gustach się nie dyskutuje, jednemu linia tego autka podoba się bardziej innemu mniej ale coś chyba się podobało nabywcy że takie autko kupił. Mam natomiast poważne zastrzeżenia do oceniających którzy mają prawo ocenić autko w sposób jaki oni odczuwają ale gloryfikując taki produkt jakim jest Vectra C której i ja...
2,6
~DICOVERY
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Kupowałem ten samochód wierząc że nie ma nic lepszego od Niemieckiej dokładności i precyzji, będąc w zasadzie zadowolonym po prawie 8-mio letniej eksploatacji starszej Vectry. Dzisiaj wiem że popełniłem błąd (czego przykładem jest zakończenie produkcji tego samochodu) bo mogłem za mniejsze pieniądze kupić coś znacznie ładniejszego i conajmniej takiej samej jakości.Szczególnie zawiodłem sie na wyglądzie zewnętrznym oraz wykończeniu wnętrza....
3,5
~dominik_błoch
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Mam mieszane uczucia co do tego samochodu. Zrobiłem nim 120 tysięcy km i jeśli chodzi o samą jazde to nie moge powiedzieć złego słowa, ekonomiczny ale nie za słaby silnik , przyjemny w trasie. Niestety mnogość usterek które wychodziły w tym samochodzie z biegiem czasu powoduje że nie kupiłbym go drugi raz za nic . Co chwile coś , od uszczelki pod głowicą , po drązki stabilizatorów.
2,5
~Auto porażka
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
To auto to jakaś wielka porażka, nie było miesiąca zeby coś się nie popsuło. Jak nie wspomaganie to dpf, jak nie dpf to egier jak nie to przepływka, pozniej turbo, chłodnice wszystkie po kolei, sprezarka klimy, zawieszenie nonstop cos, problemy z zamkami, az na koniec głowica. Dodam że auto robiło tylko duże dystanse przez 4 lata 140 tys. To najgorszy złom jaki mozna kupić skarbonka bez dna
~michał_steczkowski
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Vectra zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, doskonałe auto na długie trasy. Dobre wyciszenie i sporo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Jak na takie duże auto spalanie jest dość niskie, auto użytkuję głównie na dłuższych trasach dzięki czemu średnie spalanie wynosi około 5,3 l według wskazań komputera. Osiągi są wystarczające. W tej cenie ciężko o kupić coś lepszego.
~marek
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
ładna bryła,chociaż środek ,szczególnie deska rozdzielcza nieco przestarzała,ale w nocy ładnie podświetlona przejechałem nią przez sześć lat 130 tyś.km bez awarii i do tej pory zawieszenie nie ruszane chociaż po różnych drogach jeżdżę w większości nie za równe te drogi,jedynym mankamentem był panel sterowania klimą ale wystarczyło zimny lut poprawić i śmiga,olej wymieniam co 12000 tys km,mnie się wydaje że nie ma bardzo złych samochodów,są...

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Samochód posiada drobne mankamenty, ale nie jest to nic poważnego ani takiego które by uniemożliwiało jazdę. Zaznaczam ze mój samochód ma oryginalny przebieg 192000 wykupiłem go z leasingu po sprawdzeniu historii w ASO gdzie byl serwisowany.
2,4
~Adam
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Wcześniejsze auto passat b6 niestety sprzedałem dużo na liczniku 355 tyś. Vecta była autem żony mało używane. Kiedy żona poszła na wychowawcze nie było nam potrzeba 2 auta. Co do opla auto bardzo awaryjne nie ma miesiąca żeby nic się nie zepsuło. A ostatnio tygodnia. Jutro po odb auta z warsztatu 3tyś rachunek, 2tyś temu 2tyś. i tak co kilka tyg. jedno wiem że nigdy nie kupie zadnego opla
~tom 1231
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
auto niezawodne, nie miałem jeszcze żadnego problemu, idealne w dalekie trasy czego nie mozna powiedzieć o Passacie(który służy tylko do jazdy po mieści) strach wybrać się nim gdzieś za miasto. Kilka poważnych awarii
~logis
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jestem mega zadowolony. Za ok 50 tys nabyłem roczne auto z nowoczesnym silnikiem, bezawaryjne, bardzo tanie w utrzymaniu (najwięcej wydałem na opony 17\"), z przepastnym bagażnikiem i fajnym wyglądem. Czarna perła i felgi 17\" robią wrażenie. Jedynie tapicerka wnętrza jak dla emeryta.
Opel Vectra C Hatchback