Lista ocen Opel Vectra C (467) - Widoczność

Na liście zabraknie 504 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~a.zawodny@interia.pl
Hatchback 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Do przodu i na boki jest świetnie do tego duże lusterka boczne . Gdy się właściwie ustawi fotel to nawet widać dokładnie gdzie kończy się maska i przednie lampy.niestety tylna szyba mimo ze duża to przez to pochylenie w zasadzie kierowcy pozostaje malutki pasek przez płaską dalszą cześć klapy nie widać gdzie kończy się auto ale jest na to sposób można założyć spoiler ale wtedy zobaczymy gdzie się auto kończy ale w zasadzie nic więcej. Jedyny...
~kgorazd@interia.pl
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Widoczność była niezadowalająca na początku, ale jak przywaliłem lekko cofając (samochód ma prawie 5 m długości), to natycnmiast pojechałem załozyć czujniki parkowania z tyłu, teraz jest lepiej. Czujniki założyłem, nie w serwisie (chcieli za to 800 zł i to bez pomiaru odległości, tylko sygnał źwiękowy), lecz w firmie, która montuje takie urządzenia (600 zł), mam go nad lusterkiem i za każdym razem wyświetla odległość i ostrzega dźwiekiem....
~Łukasz W. (Winiacz)
Sedan 2.0 DTI ECOTEC 100KM 74kW
Widoczność dobra, chyba tak mozna powiedziec o niespelna 5 metrowym samochodzie... Mnie nigdy nie zdarzylo sie czegos nie zauwazyc na parkingu lub innych miejscach gdzie latwo o przypadkowe obtarcia ale jak to juz bywa z tej klasy samochodami przydaje sie asystent (chocby tylko) cofania. Na plus zapisuje slupki zarowno przednie jak i tylne ktore nie ograniczaja widicznosci. Kolejny plus za chowany calkowicie tylny srodkowy zaglowek i czesciowo...
~rudy_jr
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
jest duzy ale ja widze wszystko, slupki przednie przy pionowej pozycji fotela troche mnie zaslaniaja w ciasnych zakretach-w innych autach mam to samo-na motocyklu widze wiecej ;) czujniki parkowania sie przydają-chociaz i bez nich sobie radze. auto jest dlugie jak to tej klasy kombi-w mondeo 2017 sedanie czy hb duzo mnie widać. swiatla-soczewki po 200 tysiach do czyszczenia, halogeny dobrze doswietlaja. drogowe-pozytywnie
~wicias
Sedan 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Co do widoczności stoi ona na dobrym poziomie widać raczej wszystko tylko przy wersji sedan nie do końca widać gdzie kończy sie \"DUP...\" samochodu ale z pomocą zawsze przychodzą czujniki parkowania z przodu i z tyłu. Minusem są przednie słupki skutecznie zasłaniają przechodniów w momęcie kiedy skręcamy a na skrzyżowaniu jest przejscie dla pieszych. Można i siebie i przechodniów wystraszyć. Są po prostu za grube !
~Tomasz
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Nie mam problemu z widocznością, ewentualnie mogą przeszkadzać słupki przednie, ale to chyba już norma że konstrukcje są wzmacniane. Radzę jednak wymieniać wkłady lusterek na oryginalne zgodne ze specyfikacją (ktoś mi chyba na parkingu stuknął i wkład wypadł i się rozbił), bo dorabiane nie są jednak identyczne do tych fabrycznych - troszkę zniekształcają obraz mimo tego samego typu (dzielone + sferyczne).
~grohu
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Do przodu, na boki i do tyłu jest OK. Lusterka wsteczne zapewniają bardzo dobrą widoczność, dodatkowo prawe lusterko wsteczne podczas cofania pochyla się lekko w dół poprawiając ogląd podłoża. Auto jest długie, więc czujniki się przydają. Jedynie patrząc po skosie między szybę przednią a boczną trzeba się wychylić bo słupek zasłania pole widzenia. Super sprawą są biksenonowe reflektory skrętne.
~smuggler
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Sidzi sie dosyc wysoko, slupki sa cienkie a szyby wystarczajaco duze. Asystent parkowania rowniez ulatwia znaczaco sprawe. Manewrowanie i parkowanie tym autem to czysta przyjemnosc. Pomimo swoich gabarytow na przy parkowaniu sprawia wrazenie o rozmiar mniejszego
~Aleksander
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Widoczność przednia i boczna-bez uwag. Natomiast manewr cofania wymaga skupienia i wyczucia bryły samochodu. W wersji GTS mamy dodatkowa parę szyb co pomaga, aby wyeliminować martwe pole przy zmianie pasa ruchu. Lepiej czasami się obrócić i zerknąć, ponieważ mamy taką możliwość. Właściciele sedanów-uważajcie.
~Kamillos
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Przód, boczki OK. Tył tragedia. Czujniki parkowania powinny być obowiązkowe, standardem! W mojej wersji parodia. Mam wszystko z wyjątkiem wspomnianych czujników :/ Kufer wysoko podniesiony, szyba tylna tak samo. Pchnięcie kogoś parkując albo wjechanie w słupek może stać się irytacją... albo wychodzenie z auta i kontrola.