Lista ocen Opel Vectra C (482) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 489 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
Elektroniczna klimatyzacja w tym samochodzie jest fantastyczna, Bardzo szybko dostosowywuje temterature do zaprogramowanej, Szkoda tylko ze w trybye AUTO urzywane sa tylko nawiewy czolowe,
~Prezes!!
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Klima chłodzi jak trza !! byłem we wakacje w trasie na pou bylo 37 stopni a ja w kabinie 18 !! Zimy jeszcze nie ma ale zobaczymy jak sie spisze . Przyciski nie wygodne ale wazne ze chlodzi
~Aleksander
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Ogrzewanie chodzi dobrze , jak i wentylacja, mocniejszy nawiew przydał by sie na tył. Duży plus zasługuje nawiew na przednią szybę , bardzo szybko odparowuje przednią szybę itp.
~aoc
Hatchback 2.2 DIRECT ECOTEC 155KM 114kW
Auto dosyć dobrze grzeje i nagrzewa się jedynie co to wentylator który potrafi się wyrobić i trzeba go wymienić. W starej mojej VC 2 wymieniałem rezystor wentylatora.
~ufol_1
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Chłodzi dobrze ale co do grzania to czasami coś nie działa za dobrze przy ustawianiach powyżej 22C (grzeje, grzeje i nagle zaczyna chłodzić - anie jest ustawione na Auto )
~Johnn
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Za wolno sie przelacza pomiedzy strefami nawiewu. Dlugo sie nagrzewa, czasami ma problem z para na przedniej szybie. (musze dac na mocny nawiew, aby temu zaradzic)
~sage666
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Jak na tamte czasy i dobrze do tej pory działające grzałki i klimatyzacja powodują brak negatywnej oceny układu. Oczywiście mało estetyczne wyloty, które obniżają ocenę do dobrej.
~Łukasz
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Dałem ocenę przeciętną bo ja mam problem z zaparowaną tylną szybą. Paruje tylko ta tylna, Filtr wymieniony. Klima i ogrzewanie bez problemu - ja mam klimatronic.
~zadowolony
Hatchback 1.9 CDTI 150KM 110kW
Auto przedział pasażerski nagrzewa szybko, dłużej trwa osiągnięcie temp. silnika w zimie. Parowanie przy czystym filtrze kabinowym i włączonej klimatyzacji nie występuje.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Arek - VC
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
dobrze grzeje i wentyluje.. klima przy poziomie \"3\" bardzo chłodzi - 6 minut i trzeba się zastanawiać czy w bagazniku jedzie jakaś czapka, ewentualnie szalik;)