Lista ocen Opel Vectra C (482) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 489 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukazie
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
No tutaj oczywiscie jest wszystko super , Klimatyzacja II strefowa , tazke z tylu nie bedzie gorąco , natomiast (moze to pierdola) ale nie mozna podniesc kratek , zeby np. powietrze lecialo na sufit , a nie na twarz.
~kwietnik
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Klimatyzacja bardzo dobra, szybciutko uzyskuje oczekiwane temperatury (oczym przekonałem się podczas aktualnych upałów). Trochę problemów mam z dopasowaniem temperatury w zimie ale może to tylko subiektywne odczucie!?
~CICHY
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Klimatronik bardzo dobry, przy ustawieniu AUTO na 21st. jest super. Szybko osiąga zadaną temperaturę, nawiewy nie hałasują,móżna dowolnie wyregulować siłę nawiewu. Minus to brk szybkiego wyłącznika klimy ON/OFF trzeba wchodzić w menu.
~Zbychu
Kombi 2.0 i 16V Turbo 175KM 129kW
Mimo sporej przestrzeni do ogrzania szybko sobie radził z zaparowanymi szybami. Na koniec użytkowania miałem problemy z czujkami od klimy w nawiewach. Ciężko było uzyskać nastawioną temperaturę.
~Szymon
Sedan 1.9 CDTI 120KM 88kW
Klima działa bardzo dobrze, chłodzi z przodu elegancko. Gorzej z ogrzewaniem, bo zanim diesel się rozgrzeje to chwila mija. Mam wrażenie, że z tyłu jest jednak dość chłodno gdy z przodu jest już ok.
~Michał
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
W zimę grzeje, w lato chłodzi, jest wydajnie. Choć w moim przypadku miałem wydatek pod tytułem wymiana parownika. Co ciekawe chłodnica w moim egzemplarzu jest oryginalna - trwały element
~Tomek
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Perfekt klima. Przy 35 st ciepła i staniu w słońcu, klima ochlodzila wnętrze do 20 stopni w ciągu ok. 1 minuty. Wydajność jest więc bardzo zadowalająca. Z ogrzewaniem nie miałem jeszxze do czynienia.
~ballada
Hatchback 2.2 DIRECT ECOTEC 155KM 114kW
rewelacja w zimie po kilku minutach masz czyste szyby i ciepłe siedzenia , dwustrefowa automatyczna klima bez zarzutu nimo że serwisowałem ją co 2 lata nie było ubytku czynnika chłodzącego ponad normę,
~Grzegorz
Kombi 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Silnik diesla wolno się grzeje więc zimą trzeba chwile poczekać zanim zacznie się robić ciepło. Ale ogólnie wentylacja jest OK. Szyby nie parują, klimatyzacja automatyczna działa dobrze.
~Tu
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Ogrzewanie dobre, ale późno się rozkręca (diesel). Klimatyzacja skuteczna o ile auto nie stało w słońcu przy 30 st. C. (Astra G miała więcej "pary"). Ale też nie ma co narzekać. Jest OK.