Lista ocen Opel Zafira B (120) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 119 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kierowca
Van 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
dzięki wygodnej kanapie w 2 rzędzie znowu zbyt mało miejsca w 3 i ta beznadziejna mechanizacja przy wyciąganiu trzeciego rzędu...
~2zbyszek@wp.pl
Van 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jak wcześniej pisałem jeżdziłem w 6 osób i jest very, pod warunkiem że z tylu siedza osoby szczupłe mające ok.160 cm.
~Adamo
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Miejsca wystarczająco. Trochę przeszkadza "komin" przy lewarku zmiany biegów. Na tylnej kanapie nawet wysoka osoba siedzi wygodnie.
~oko
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Bardzo wygodna pozycja do siedzenia na tylnych siedzeniach. trzeci rzad siedzeń wygodny dla dzieci. Oczywiście miejsca z przodu super.
~NigdyOpla
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przestrzeni sporo, tak naprawdę ciężko cokolwiek więcej napisać gdyż to jest cecha segmentu minivanów.
~Rafał
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Faktycznie dużo miejsca. Po zakupie dużego boxa na dach można w 6 osób śmigać na urlop
~Piotrek
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Dużo miejsca dla 4-5 pasażerów i przepastny bagażnik. Przy 7 osobach na pokładzie bagażnik symboliczny.
~Bufredton
Van 1.7 CDTI ecoFLEX 125KM 92kW
Miejsca sporo, mam 1.8 m wzrostu i spokojnie usiade sam za soba takze ok. Bagaznik bardzo duzy
~ZIBI
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przestrzeni jest sporo, ale przy odsuniętych na max. fotelach z tyłu nie jest tak już wspaniale
~greg żory
Van 1.7 CDTI ecoFLEX 125KM 92kW
bardzo dużo miejsca można przewozić długie i dużo gabarytowe przedmioty 3 rząd foteli dla dzieci do 150 cm.