Lista ocen Opel Zafira B (120) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 119 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cudek
Van 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Świetna sprawa z 7 siedzeniami:) polecam jakieś wypady jeziorko kino zawsze jedźmy ZAFIRKĄ bo 7.. mam box także mimo małej przestrzeni bagażowej po rozłożeniu wszystko idzie na dach;)
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Spodziewałem się więcej miejsca po VANie. Co prawda oparty na kompakcie, ale jednak. Ostatni rząd siedzeń tylko dla dzieci lub na krótkie odcinki w przypadku dorosłych.
~lespaul
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Miejsca jest sporo zważywszy,że auto jest zbudowane na płycie podłogowej Astry. 3 rząd nie powala ilością miejsca, ale do 30km można znieść podróż( sam sprawdzałem)
~piotrek413
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Trzeci rząd używany jest okazjonalnie ale siedzenia są dosyć wygodne i osoby średniego wzrostu <180cm nie mają problemu tam wsiąść.
~Bart
Van 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jestem dość wysoki i \"duży\" ale przestrzeni mam wystarcząjąco. Fotel kierowcy można regulować w każdym kierunku. W długich trasach pomoga regulacja odcinka lędźwiowego.
~michal.m64@poczta.onet.pl
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Myślę,że każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.Duży bagażnik.A trzeci rząd siedzeń w porównaniu do konkurencji wygląda super,oczywiście z przeznaczeniem dla dzieci.
~AG
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
na brak miejsca to akurat nie można narzekać.Ogromny bagażnik(po przesunięciu tylnej kanapy można przewieść nawet niewielką szafę).Kilka razy korzystałem z dodatkowych siedzeń
~Markus
Van 2.0 turbo ECOTEC 200KM 147kW
Z przodu jest sporo miejsca, natomiast w drugim rzędzie ciężko jest zmieścić 2 foteliki i dorosłą osobę natomiast w trzecim to tylko dzieci.
~Czarek
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Dużo miejsca na nogi i nad głową w pierwszym i drugim rzędzie siedzeń. Trzeci rząd raczej dla dzieci lub do jazdy na krótkich dystansach.
Dziennik kosztów dla Opel Zafira B
7,6
9,1
9,5
~Emil
Van 1.8 ECOTEC 140KM 103kW
Brakuje mi trochę miejsca na nogi na tylnej kanapie. Przy zamontowanych fotelikach dzieciaki non stop kopią po oparciach foteli przednich ( nie lubię tego).