Lista ocen Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2005-2012 (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Upierdliwe usterki ukladu dolotowego powoduja ze auto czesciej musi wyladowac w warsztacie bez zwloki bo nie ma mocy lub nie jedzie dalej. Mialem drugi egzemplarz procz podobnych usterek dolotu padla skrzynia(najpewniej ciezka noga od niskich obrotow typowe dla tych skrzyn) i silnik( w konsekwencji problemow z dpf) w vw padalo nam turbo w silnikach 2.0 tdi co 150tys i pompa paliwa tu przy 250tys. jest nadal super. oba egzemplarze ktore...
~NigdyOpla
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
TRA GE DIA. W tym samochodzie nawet durny stycznik klapy potrafi się zepsuć. Przez rok zdążyło mi się uszkodzić tyle elementów: - uciekający płyn chłodniczy - znikąd przestaje działać moduł komfortu otwierania okien - przeciekające światło stopu (kapało do bagażnika), uszczelnione silikonem - parujące tylne lampy - lusterko zewnętrzne rozkleilo się - klima przestała znikąd działać, uszkodzony elektroniczny przełącznik i rozszczelniony...
~ADAMOWSKI
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
ASYSTENT PARKOWANIA NAPRAWA W NIEZALEŻNYM WARSZTACIE 150 ZŁ PO PEWNYM CZASIE GŁUPIEJE ELEKTRYKA TYPU SZYBY ELEKTRYCZNE GŁOŚNIKI CENTRALNY ZAMEK NAWET LUSTERKA ELEKTR BYŁEM Z TYM PROBLEMEM W ASO JAK MI ZAŚPIEWALI 4000ZŁ ZA WYMIANĘ WIĄZEK ELEKTRYCZNYCH TO ICH WYŚMIAŁEM NA FORUM OPLA ZNALAZŁEM PRZYCZYNĘ TO SŁABEJ JAKOŚCI PRZEWODY ELEKTR W DRZWIACH PO PROSTU PĘKAJĄ SAM NAPRAWIŁEM A RACZEJ POWYMIENIAŁEM KABLE KOSZT 40ZL
~ZIBI
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jest cała masa drobiazgów, które wqrzaja. Oto one: - drży pedał sprzęgła - nie zamyka się schowek w niskich temp. - trzeszczy szklany dach - skrzypią fotele - szybko przepalają się żarówki - podszybie skrzypi - po długim postoju migają światła, ale to chyba przez alternator
~KZ
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mamy 4 letni samochód, od czasu do czasu coś się dzieje ale nie są to kwestie ani drażniące ani krytyczne. Serwisujemy jeszcze w ASO gdzie ceny nie są powalające więc koszt utrzymania jest na akceptowalnym przez nas poziomie.
~piotr13
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Mało zawodny samochód. Drobne usterki rzadko się zdarzają. Jedną z wad jest czujnik do spryskiwaczy który często zawodzi. koszt to około. 30zł zamiennik oryginał 100zł
~MARTIN192
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Póki co nic się nie dzieje, ale to dopiero niecale 2000km. W poprzedniej Zafirze dopiero po 110tys zepsuł się rozrusznik. Poza tym 110tys w 2 lata i zero usterek.
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Jak na razie nic... No, dobra - wewnętrzne lusterko się oberwało. W czasie regulacji.
~Piotr
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
- zamek tylniej klapy - szyba w tylniej klapie (żle wklejona) - przewody gumowe (silnik)
Dziennik kosztów dla Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
8,1
~Posiadacz \"cudownej\" zafirki
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Przez rok zepsuły sie lub nie działały: klakson, łącznik elastyczny, stacyjka i centralny zamek.