Lista ocen Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW 2005-2012 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Niemiecki polonez? i tak i nie. Roczny koszt utrzymania wypada mi niemal identyczny jak w vw, ale gorsza trakcja i tlumienie i wiecej drobnych usterek ukladu napedowego a mniej zawieszenia. rekompensuje nizsza cena zakupu jednak nastepne auto raczej sprobuje citana lub vito . Tapicerka w 10 latku nadal wyglada dobrze nie oblazi wierzchnia warstwa jak w vw. W porownaniu do vw problemy wokol silnika sa czestsze w szczegolnosci zaworki...
~MARTIN192
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Ogólnie jest naprawdę spoko. Niestety samochody kupowane w naszym kraju są "gołe". Mam wersję Cosmo, a i tak musiałem dopłacić za ESP, Elektroniczną klimę, i Isofix na przednim fotelu.O kurtynach juz nie wspomnę.Taki sam samochód z rynku niemieckiego ma 8 poduszek.U nas 4.No i cena jest tez dość wysoka. Z paroma dodatkami wyszło 117tys.zl. Cale szczęście,ze dostalem bardzo duzy rabat:)
~natalaiewawp.pl
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
cena mogła by być mniejsza ale wszystko kosztuje w dzisiejszych czasach to zależy kto co lubi i co się podoba ja kupiłem dwu letnią zafirkę i nie żałuję wydanych pieniędzy choć wielu znajomych którzy mają starsze auta mówią ze oni by tyle nie dali za zafirę i czasem się zastanawiam czy nie jest to tylko zazdrość .
~KUBA
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Robię rocznie prawie 40000 km zużycie paliwa 6l Przedtem maiłem A6 2.0D zużycie 9l czyli 400x6l=2400l x 5 zł=12000zł - Zośka zjada na rok 400x9l=3600lx 5 zł=18000zł Audi zjadło Różnica 6000zł x 10 lat..... Oczywiście to auta z innych klas, ale i tak daje do myślenia...
~oko
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Opel ceni sobie zafirę wysoko, czy jest tego wart pokaże czas. Tańsze są samochody za którymi nie przepadam np. Fiat, Seat, Ford, Citroen a Toyota, Honda czy VW Touran maja ceny podobne.Cene zakupu można regulować wyposażeniem a z czasem napewna będą dobre promocje.
~KZ
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
W klasie MPV bezkonkurencyjna cenowo. Przed zakupem Zafiry myślałem m.in. o Mazdzie 5 i Toyocie Corolla Verso. O ile Mazda jest rocznikowo droższa od Opla o 10-15% o tyle Corolla Verso z rocznika 2007-2008 ma chore ceny ( a serwis , o zgrozo )
~mkmal
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Według mnie auto przereklamowane i nie warte swoich pieniędzy. A jeżeli ktoś jeździ głownie po mieście - diesel jest zupełną pomyłką. Poza tym polityczna poprawność. Wszystko na miejscu, poukładane. Aż się nie chce wsiadać...
~NigdyOpla
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Za 15 tysięcy nie ma co się spodziewać cudów. Nie spodziewałem się jedynie takiej ilości usterek, polecałbym wersje benzynowe, chociaż z nimi ponoć też nie jest lepiej patrząc na jakość wykonania opla.
~Jedrzej
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
przez ponad 2 lata nic szczególnego się nie działo, wymieniony EGR i jedynie mikrostyk w tylnej klapie bagażnika. naprawdę jestem mile zaskoczony zafirę, rocznik 2009, diesel
Dziennik kosztów dla Opel Zafira B 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
8,1
~piotrek413
Van 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Do 40tys można mieć używaną, nieźle wyposażoną Zafire. Czy to tak dużo?? Ja mam sprowadzoną z Franci w Full Opcji i jestem bardzo zadowolony z ceny(stosunkowo mała).