Lista ocen Opel Zafira C Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW od 2011 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Mechanicznie perfekcyjnie, żadnych problemów. Natomiast niedomagała od samego początku nawigacja. Niestety, dopiero po kilku operacjach wgrania nowego oprogramowania zaczęła działać naprawdę dobrze (do tej pory potrafiła zawiesić się w środku obcego dla mnie miasta, a ponowne uruchomienie trwało 2-3 minuty co w miejskim zgiełku jest wiecznością).
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Jeżdżąc prawie 2 lata miałem tylko raz sytuację gdzie komputer zgłosił mi "wodę w układzie paliwowym". Po wymianie filtra paliwa problem ustał. Prewencyjnie tankuję tylko paliwo premium.
~Tomek
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Wlew paliwa się nie zamyka Przyciski od upuszczania szyb charczą, hałasują Czujnik deszczu nie dziala prawidlowo
~end
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
czujniki cofania, "głupie" błędy wymagające kasowania; "smok" podobno nie wytrzymuje większych przebiegów
~atom23
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Jedyna ustarka po roku jazdy - w komputerze pokładowym nie można skasować starych wyników średniego spalania oraz śr. prędkości.
~Marcin
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Drżące lusterko wewnętrzne - dokręcone przy 24.000 km przebiegu. Poza tym bez awarii.
~Tomasz
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Praktycznie się nie zdarzają.
~Pablo
Brak. Nowe auto.
~atom23
Tourer 2.0 CDTI ECOTEC 165KM 121kW
Na razie wszystko działa.
Opel Zafira C Tourer