Lista ocen Peugeot 106 I 1.1 60KM 44kW 1991-1996 (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ex_posiadacz
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Za tą cenę nic lepszego nie znajdziesz. Nie mówię tego twierdząc, że za tą cenę nie znajdziesz żadnego samochodu, ale że żadnego lepszego. Może z początku cię rozczaruje estetyka itp. ale po czasie będziesz happy jak zobaczysz jak w zimie inni łechtają i nie mogą zapalić, inni pchają, jadą na krawacie, a Ty zostawiasz im po sobie tylko dymek:) POLEAM
~btj
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Za pieniądze, za które kupiłem sprawną 106 trudno kupić tico, a różnica jest ogromna. Jeden z nielicznych modeli, które mimo 20 lat na karku nie rdzewieją i nie wymagają ciągłych napraw. Wygrywa z konkurencją zarówno ceną jak i komfortem i trwałością.
~kukus
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jest to samochod raczej z dolnej półeczki wiec nie ma co sie spodziewac rewelacyjnego wykonczenia, troszke tepe plastki ale duzy plus dla tapicerki ktora jest naprawde ładna, auto zostało zakupione w salonie i mysle ze nic lepszego za ta cene by nie bylo
~gazda
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Kosztowało mnie 13 tys. 3 lata temu, ale warto było. A poza tym chyba nie tracę na nim tak duzo jak na innych. Takie małe zgrabne, a przy tym wygodne i mimo wszystko z dosyć dużą ilością miejsca w środku - autka są w cenie...
~mucha1234
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Powiem tak jak za cenę 3500zł to nie jest źle. Każde auto ma swoje usterki i nie dopracowania, ale tym ogólnie fajnie się jeździ, co prawda mankamentem jest ten duży promień skrętu ale da się przyzwyczaić ;)
~Nerag
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Trochę trzeba w to autko na początku włożyć aby dobrze jeździło i dawało radość z jazdy, poza rozrusznikiem przez 2 lata nic nie padło, a auto ma już 19 lat na karku.
~7acus@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
moja 106tka pochodzi z Niemiec (jezdzila nim kobietka do sklepu i lekko go stuknela) i generalnie zostala kupiona (3 letnia) w cenie 10cio letniej astry... musle, ze bylo warto!!!
~bigptak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Kupiłem moją 106 dwa lata temu i muszę przyznać, że wiele nie straciła na wartości. Małe ekonomiczne samochody jeszcze długo na naszym rynku będą poszukiwane.
~ja
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Kupiłem bardzo tanio sprawny samochód, jeździ, nie psuje się zbyt często. Za ok 3 tys można kupić zadbany egzemplarz.
~emer
Hatchback 1.1 60KM 44kW
autko raczej "trzyma" cene :) , mysle ze oplaca sie go kupic, ja przynajmniej ani przez chwile nie zalowalem zakupu :)