Lista ocen Peugeot 106 II (93) - Widoczność

Na liście zabraknie 131 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cebulasty
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Stare auta mają to do siebie, że za cenę bezpieczeństwa nie posiadają szerokich słupków. Jest to wadą i zaletą, samochód o długości 3,5 metra jest bardzo dobry w manewrowaniu i cofaniu tyłem po uliczkach. Wąskie słupki i duża powierzchnia szyb daje idealną widoczność we wszystkich kierunkach.
~BZ
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Nie ma miejsca, w którym bym nie zaparkował, jeśli tylko autko się zmieści. Widać wszystko, dookoła i wszędzie. Kupuję teraz nowy samochód i co wsiądę do jakiegoś to widoczność w porównaniu między kiepską i beznadzieją (np. Polo bardzo tak sobie, Golf - beznadziejnie).
~Jacek S. (gopsnieszawka@wp.pl)
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Ktoś napisał, że czuje się w 106 jak w akwarium - fakt chyba żaden samochód nie zapewnia tak doskonałej widoczności. Siedziałem ostatnio w nowej Cordobie i czułem się jak w czołgu. Potem wsiadłem do mojego autka i poczułem, że tu mogę oddychać swobodnie
~bart
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
rewelacja, szyba zaczyna się w zasadzie przy podłodze :) Widać wszystko i wszędzie, mogę podziwiać nawet niebo przez szyberek. Jakiś czas jeździłem pożyczoną Pumą i to było dopiero draństwo...
~Barnaba
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Dobra choć zagłówki tylnej kanapy trochę przesłaniaja widok w lusterku, widocznośc do przodu bez zarzutu, w boki również, kąt martwy akceptowalny, regulacja lusterek dość swobodna (szerokie pole manewru)
~BernardP
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Doskonała, wręcz perfekcyjna widoczność zapewniona przez duże szyby, zwłaszcza boczne. W stosunku do hatchbacków najnowszej generacji zaskakuje ogromną powierzchnią tylnej szyby.
~bart
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
mimo, że nisko siedzisz (co jest bardzo przyjmne), to widoczność taka, że czasami można zapomnieć otworzyć drzwi wysiadając, bo wydaje się, że człowiek już jest na zewnatrz
~MFC
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Do przodu widzi się idealnie, w tył (mam przyciemniane szyby w tej wersji) zazwyczaj patrzę przez lusterka, ale i tak wydaje mi się, że jest całkiem nie źle.
~BZ
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
nie miałem jeszcze samochodu, w którym bym tyle widział, a parkuje na co dzień w miejscu na ścisk (wychodzić da się tylko drzwiami pasażera)
Dziennik kosztów dla Peugeot 106 II
5,4
7,7
~kiper
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Raczej wystarczająca, ale prawe lusterko jest tragiczne, zmieniając pas z lewego na prawy, zawsze lepiej się obejrzeć za siebie przez prawe ramie.