Lista ocen Peugeot 107 (48) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~antek
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
woda lubi się wlać do bagażnika przez tylne lampy i światło stop....trzeba te rzeczy uszczelnić.....przypadłość wszystkich trojaczków..warto też sprawdzić rantu pod uszczlekami....woda tam lubi siedzieć i są naloty rdzy.....najlepiej wysamarowąc wszystkie ranty dobrymi środkami anty korozyjnymi...np Valvoline. Ja dodatkowo zakonserowałem całe auto w profesjonlanym zakładzie....bo w dzisiejszych czasach to bardzo potrzebne....jesli chcemy...
~roman
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
strasznie zawiodlem sie na 107. kupilem nowy samochod ze salonu, po przejechaniu 100km zaczal skrzypiec fotel kierowcy, zaczep pasa pasazera, tylna szyba zamykana doprowadza mnie do szalu. stukanie w przwiach kierowcy w okolicach lusterka - to samo po stronie przeciwnej. od nowosci jakies szumy z drzwi kierowcy.
~Kierowca_107fl
Hatchback 5d Facelifting 2012 1.0 VTI 68KM 50kW
Awarie elektroniki - np. zepsute kierunkowskazy; zupełnie irracjonalny sposób wymiany przednich żarówek - aby wymienić żarówkę trzeba zdemontować przedni zderzak oraz zdemontować reflektor - nie do wykonania na trasie!, przy większych deszczach - przeciekające uszczelki
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Skrzypiące fotele, servis twierdzi iż zimą wszysko skrzypi. Na wszystko mają odpowiedz, ale za to wysokie ceny. Zamarzanie szyb od wewnątrz, to istna zaraza w tym samochodzie, jakby był nieszczelny. Servis twierdzi, że to od oddychania. Ot, poczekamy do wiosny.
~Mlody93
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Jest kilka smaczków w tym samochodzie które przyprawią estete o ból głowy. Pękający przycisk od awaryjnych choćby nie wiem ile razy wymienić i tak pęknie. Odpadają też literki z tylnej szyby. Zamek bagażnika jest problematyczny i wymaga częstego smarowania.
~Domi
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Przez półtora roku w samochodzie nie zepsuło się właściwie nic. Jedynym mankamentem jest regulacja lusterek - która w moim egzemplażu działa marnie. I to właściwie wszystko co moge tu napisać. Generalnie wszystko ok - samochód całkowicie bezobsługowy.
~niklucas
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Jest dobrze ale nie bezproblemowo - myślę tutaj o cieknących uszczelkach drzwi przez które dostawało się naprawdę dużo wody - usterka naprawiona w ramach gwarancji. Ponadto po 75 tysiącach tłumik ....najzwyczajniej odpadł.
~Tomek Warszawa
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Póki co wszystko jest idealnie, zrobiłem samochodzikiem 7500 kilometrów przez 4 miesiące, więc prawie 2 tys miesięcznie jest to głównie jazda miejska i póki co (odpukać) wszystko jest idealnie.
~gregoz
Hatchback 3d 1.0 12V 68KM 50kW
Cóż można napisać o aucie z 400km\'owym przebiegiem. Aha ! Bardzo nisko zamontowana rejestracja przednia. Trzeba uważać na wysokie krawężniki przy parkowaniu.
~okrd07@op.pl
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
zaciera sie wkładka zamka przecieki wody do bagażnika przez uszczelki lamp tylnych wykonane z gąbki podcieka woda od spodu gumowe korki nie uszczelniają