Lista ocen Peugeot 107 (49) - Ergonomia

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotrowski@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Wszystko na swoim miejscu, przelaczniki do obslugi ukladu wentylacji nowatorskie, ale nie uciazliwe. Brakuje regulacji wysokosci fotela kierowcy. Mam 180 cm wzrostu i jak stoje pierwszy na skrzyzowaniu to nie widze sygnalizacji swietlnej. (ginie nad szyba) Rowniez widok do tylu przez srodkowe lusterko wsteczne jest ograniczony gorna krawiedzia tylnej szyby. Obnizenie siedzenia napewno pomogloby te niedogodnosci naprawic. Kilka uwag co do...
~niklucas
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Jest kilka banalnych rzeczy których brakuje, np. haczyka na wieszak (coś takiego jest nawet w seicento), automatycznego wyłączania świateł po wyłączeniu silnika, z górnej półeczki na tablicy rozdzielczej na zakrętach lub przy przyspieszaniu spadają rzeczy które tam położyliśmy (a wystarczyło jedno małe przetłoczenie/rancik....). To z detali które praktycznie nic nie kosztują. Natomiast pozostałe niedogodności wynikają z tego że zaoszczędzono...
~Domi
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Bardzo dużo schowków i schoweczków - nic się nie wala po samochodzie i zawsze można znaleść miejsce żeby schować portfel, okulary czy inne drobiazgi. Na tylnych siedzeniach jest roche ciaśniej i jazda w dłuższą trase może być męcząca - za to w standardzie są uchwyty do fotelika IsoFix. Bagażnik nadaje się do przewozu codziennych zakupów i niewielkich walizek ale za to siedzenia składa się jednym ruchem.
~pdstrz
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
siedzenia twarde i nie profilowane, zagłówki z przodu nie składane; brak choćby jednego zamykanego schowka,a możliwości są przynajmniej dwie- duży minus; włącznik oświetlenia wnętrza tylko przy drzwiach kierowcy-kolejny duży minus; znalezienie klamki od wewnątrz po ciemku dla osoby jadącej pierwszy raz graniczy z cudem; lepiej unikać wjeżdżania na krawężniki;
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
W miarę ok, no trochę panel na pokrętła ogrzewania i wentylacji tandetny. Myślę, że za podobne pieniądze można było rozwiązac to mniej \\\"zabawkowo\\\". UWAGA osta krawędz od osłony bagażnika, można się skaleczyc. A w końcu to niby miejski samochód dla kobiety. Moja żona parę razy już się o tym przekonała. Mały bagażnik, ale i auto też małe.
~Cezh
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
w wersji 3d: uciążliwy brak pamięci ustawienia fotela kierowcy (przymus każdorazowej jego regulacji po odsunięciu celem wpuszczenia i wypuszczenia pasażera tylnego siedzenia). bardzo trudny dostęp do bagażnika, który wcale nie jest taki mały. poza tym dobrze.
~Radek
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Oki, duze guziki , raczej intuicyjna obsługa. Minus za lokalizacje podnoszenia maski, ciezko ja znalezc po ciemku. Duzo schowków , fotele maja za wąskie siedzisko jak dla mnie, dla kobiety pewnie oki, ale jak ktos wazy ok 100kg to beda go zapięcia pasów uwierac ;)
~Cez@ry
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Bardzo fajnie umieszczone kontrola nawiewów nisko lewar nie trzeba po niego sięgać jak w pandzie jest tam gdzie powinien sporo miejsca jak na taki samochód w końcu kupując takie auto każdy widzi co sobą reprezentuje i czy wystarczająca ilość miejsca dla jego osoby..
~A.B
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
jedyne co to brak mi regulacji wysokosci fotela kierowcy (za wysoko), komicznie wrecz umieszczone sterowanie elekt. szybami (zeby otworzyc okno pasazera z miejsca kierowcy nalezy nachylic sie do prawych drzwi)
~Lukasz
Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW
Pokrętła regulacji wentylacji nie są wygodne w obsłudze, oraz brak systemu easy - entry do tyłu w wersjach 3 drzwiowych. Ponadto zbyt wysoki próg załadunkowy do bagażnika. .. Skoro przy bagażniku jesteśmy - 139 l to za mało.