Ocena kierowcy - Peugeot 205 II Hatchback

zydoooo, 18 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1989
Peugeot 205 II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1988-1998 - Oceń swoje auto
Pomijając usterki spoko samochodzik jeździ, dynamiczny, wszędzie sie mieści
Silniczek extra jak trzeba depnąć to wyrywa do przodu, przy ekonomicznej jeździe prawie nie słychać
Trzeba sie namachać żeby wrzucić piątke, zdecydowanie za daleko są te biegi
Po dołach idealnie, na zakrętach troche wchyla ale mnie to nie przeszkadza:) W końcu to mały miejski samochód a nie bolid F1
No tutaj to sie konstruktorzy popisali widać dosłownie wszystko nawet dla mnie troche za duzo:D
Wszystko pod ręką tak jak powinno być
Mam wersje GTi(brak środkowego wlotu) i lipa :( Zbyt wolno sie nagrzewa, nastawiasz regulacje na max i chciałbyś więcej. Poza tym wylot na nogi znajduje się za wysoko, zamiast grzać stopy grzeje kolana, boczne wyloty na szyby też do d***, ogólnie padaka. To jest chyba najsłabsza strona tej furki
Z przodu bez problemu z tyłu przy dwóch osobach też niema co narzekać. Najbardziej denerwuje mnie wyskokie umieszczenie przednich foteli, są za wysoko, ale to tylko mi przeszkadza bo po prostu nie lubie miejskich...
Przy benzyniaku OK słychać wiatr i szum opon:D:D:D no chyba że chcesz przycisnąć to lew zaczyna warczeć
Ceny części niskie, napraw wyższe ale paliwo... Mam LPG i bierze mi 10l/100km ale mam coś zwalone
Za tą cene to i tak dobry, może mam hu*** egzemplarz ale jeździ i nie jest gibonem ani poldkiem, o ładzie juz nie wspomne
Deska szybko pęka, plastiki są hu**** jak nic, na benie mi wogóle nie jeździ, gazu pali jak polonez
Jak wspomniałem problemy z LPG, 2 tygodnie po kupnie zjarało się sprzęgło, teraz katalizator, hamulce blokują, zero toczenia

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]

8,6