Ocena kierowcy - Peugeot 205 II Hatchback

blondyn20, 15 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 1989
Peugeot 205 II Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1988-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : karoseria w tym aucie nie ma prawa gnić blacha jest odporna na rdzę tak rdza nielubi 205 tak jak większość z nas owoców morza czy przysmaków tajskich (świerszcze robaki i inne)
Zawieszenie : bardzo delikatne zawieszenie
Przeniesienie napędu : miałem już dwie 205 no i problemem ich była półoś
brak zastrzeżeń wspaniała jazda mało pali całkiem fajny wygląd atrakcyjna cena http://www.blondyn20.peugeot205.pl http://www.blondyn20.205.pl
Silnik cichutki suchutki
długie przełożenia biegów idzie go naprawdę do wspaniałej prędkości przeciągnąć na niskim biegu np. czasami mam ochotkę zostawić jakiegoś pseudogti w tyle czy innych szpanerów no to na 2 do 80 bez problemu i gościa mam w tyle niemożliwe a prawdziwe
tu są pewne niedoskonałości ale ogólnie jest OK autko pewnie się prowadzi, trzyma się drogi
wszystko widać i to nie za sprawą szyberdachu a raczej panoramy jaka była montowana seryjna w moim autku czyli wersji green, ale człowiek czuje się jak w aqarium
szybko się nagrzewa wszystko w porządeczku
dużo miejsca mam 183cm i nienażekam fotela nie mam odsuniętego na maxa do tyłu dużo miejsca na nogi z tyłu całkiem sympatycznie wersja green ma bardzo ciekawą stylistykę wnętrza fotele i cała tapicerka poprostu zielona miło bardzo miło tylko szufladka na radio trochę za nisko sporo miejsca bagażnik całkiem duży
jak na autko z tamtych czasów to super cichutko warkot silnika nie zagłusza spokojnej rozmowy, cicho puszczonej muzyki itp
wyjątkowo ekonomiczne autko 5 l na 100 w trasie 5.5 l mieszany cykl ok 6 l miasto
wykończenie jak na francuza wspaniałe zawsze dbali o styl i tu nie mam zastrzeżeń, a cena naprawdę śmieszna mały wielki tani samochodzik
autko ogólnie się niepsuje wiadomo zalewamy wszystko o czasie wymieniamy na bieżąco i kulać się będzie kolejne tysiące kilometrów
jedynie zawieszenie to udręka wszystkich kierowców 205 innych usterek niezauważyłem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]

Peugeot 205 II Hatchback