Lista ocen Peugeot 206 Hatchback 1.1 60KM 44kW 2009-2010 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Teoś
Hatchback 1.1 60KM 44kW
ROCZNIK 2003 ( nie wiem dlaczego nie szło wybrać teogo rocznika ) .Pierwszy właściciel i ostatni:)To autko z tym silnikiem nie jest stworzone na długie trasy . Do kościoła , na zakupy do odalonego o 10 km miasto , jeden tydzień na 4 dojazd do pracy oddalonej o 15 km , trasy max do 30 km. Zero rdzy , od spodu wygląda jakby dopiero co wyjechał z fabryki , lakier nie licząc kołowych rys pochodzących od mycia jak nowy.Ale fakt samochód garażowany...
~marek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jestem w stanie zrozumiec usterki wynikajace ze złego użytkowania samochodu,lub gdy auto pochodzi nie wiadomo skąd, miało 3 włascicieli i przebieg 160 tysiecy--ale nie jesli auto jest szanowane,1 wł,to dyskfalifikuje to auto na wstepie.Mam nadzieje ,ze moja opinia pomoże Panstwu w podjeciu dobrej decyzji i zaoszczedeniu niepotrzebnych nerwów i pieniedzy
~ajan@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Moim skromnym zdaniem samochod perzot 206 przed 206+ mogl być produkowany w dalszym ciągu.Zbyt by byl w dalszym ciągu duży,bo na to zasluguje ta jednostka.Z silnikiem 1,1 czyli 1.124 byl i jest za drogi nawet 206+.Wogole ceny perzotow są drogie.
~gonzo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Samochodzik oceniam bardzo dobrze. Planowałem wymianę po 10 latach. Niewielki przebieg (dwa lata korzystałem równoczesnie z autka służbowego) i niewielka dotychczasowa awaryjność spowodowała, że chce jeszcze przez kilka lat cieszyc sie 206-tką.
~max
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Fantastyczna sylwetka, wygodne fotoele, które świetnie trzymają na zakrętach
~maDzIa
nie narzekam