Lista ocen Peugeot 206 Hatchback 1.1 60KM 44kW 2009-2010 (6) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gonzo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Awarie: 45 tys przebiegu awaria cewek zapłonowych, 91 tys przebiegu awaria pompy paliwa, Przyznam się szczeże, że kupiłem 206 z uwagi na wyjątkowy urok. Bazując na opinii innych spodziewałem się lawiny usterek. Autko ma 10 lat i 95 tys przebiegu. koledzy przy bardziej cenionych markach mieli powazniejsze klopoty. Wszystkie pozostałe części (poza paskiem rozrządu i hamulcami)są oryginalne. Łącznie z łożyskami i akumulatorem.
~marek
Hatchback 1.1 60KM 44kW
nigdy wiecej nie kupie peugeota mimo ,ze sylwetki mają bardzo ładne--niestety nie mam czasu jeżdzic po serwisach i wydawać kase.Najgorsze jest to ,ze firma nie dba o klientów i nie próbuje wyeliminowac usterek-bo z tego co pamietam auto jest produkowane od 98 roku a mój egzemplaż był z prawie 2004 roku wiec powinni zadbać o jakośc swoich samochodów-
~ajan@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Jeżdżę perzocikiem od 2002r.luty.Rok prod.2001 kupiony w salonie w Bydgoszczy.Do dziś nie mialem żadnych problemow.A i trasy zaliczam,w jedna stroneok.400 i więcej kilometrow.Za to że szanuję moją gablotkę:to i widocznie ona szanuje mnie i moją kieszeń.Jk widzicie=WARTO!!
~Zibi
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Wymiane 2 ch tłumików przy przebiegu 40 tyś km ,oraz wymiana akum. Auto kupione w serwisie.Klopoty z przednimi pasami ,nie chowaja się.
~maDzIa
Hatchback 1.1 60KM 44kW
raz lepiej raz gorzej jak w każdym aucie
~Wojtas
Hatchback 1.1 60KM 44kW
często psują się układy elektroniczne, np brak stopów
Peugeot 206 Hatchback