Lista ocen Peugeot 3008 I Crossover (51) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niezadowolony
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Wyginające się tarcze hamulcowe. (Oczywiście z ASO) Po zakupie dwukrotnie tańszych tarcz EBC problem zniknął. Środkowa konsola trzeszczy na zakrętach, ale to nie jest wielki problem. Często palące się żarówki, a do tego spaliła się żarówka do jazdy dziennej, która miała być wieczna. koszt żarówki 150zł i żadnej gwarancji, że nie spali się za moment.
~zabieli
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Co tu dużo mówić, na 204000 km wymienione zostało tylko 1 łożysko koła przedniego. Nie liczę eksploatacyjnej wymiany paska rozrządu i pompy wodnej. Nie do uwierzenia, żadna końcówka drążka, sworzeń wachacza etc. Takiego auta jeszcze nie miałem, a było ich wiele!.
~JaPan
Crossover 1.6 THP 156KM 115kW
Kilka co pamiętam - łańcuch rozrządu (wymieniony 2x), sprzęgło, centrala sterująca silnikiem, główna wiązka elektryczna, silnik wentylatora, lusterka składane (wymienione 2x), elektryczna pompa wody, elementy zawieszenia...
~tmocek@tlen.pl
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
W tym tygodniu zgłosiłem trzy drobne rzeczy do gwaranta tj. porysowany lakier przez tylne drzwi prawe i lewe przez uszczelkę, odprysk lakieru przy wentylu (felga aluminowa), przy zamykaniu schowka pasażera coś chaczy i rysuje plastyk.
~Marshall1
Crossover 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Problem dotyczy całego modelu, bo na mieście widziałem inne 3008 z tym samym problemem - nie pali się żarówka świateł w tylnej klapie. nie wiem, czy to kwestia oprawki, ale inni mają podobny problem.
~Waldek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Ogólnie jest dobrze jedynie to czasem przycina się ekran od radia i nawigacji trzeba do niego sięgnąć i wcisnąć przycisk do schowania go i ponownie wcisnąć żeby go otworzyć
~Piter
Crossover 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Komputer wyświetlił mi raz komunikat o spalonych dwóch żarówkach które były dobre. Żarówkę od śiwteł do jady dziennej już wymieniałem. Pozycyjną z tyłu również.
~jarivw
Crossover 1.6 THP 156KM 115kW
Bardzo słabe uszczelki w drzwiach, właśnie od strony kierowcy skruszyła i pękła w jednym miejscu a od pasażera zaczyna kruszeć. Wymiana na nową w serwisie to koszt prawie 300zł.
~Maciek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Z drobiazgów tak czasem zacina się wyświetlacz head up. Nie wyświetla prędkości wystarczy zamknąć go i ponownie otworzyć. Wszystko działa bez zarzutów
Dziennik kosztów dla Peugeot 3008 I Crossover
6,8
8,1
9,2
~roziu1
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
prze 3 lata tylko albo az, łozyska w przednich kołach i czujnik stopu.Przy silniku nic tylko wymiana oleju i filtrów, zawieszenie dziewicze.
Peugeot 3008 I Crossover