Ocena kierowcy - Peugeot 306 I Hatchback

świętoszek22, 17 lat temu
Rok produkcji 1996
Peugeot 306 I Hatchback 1.6 89KM 65kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
oceniłbym ten samochód na dobrze ale nie dla tego że jest z nim coś nie tak tylko że mam wysokie wymagania.
Prace silnika oceniam przeciętnie poniewarz gdy jest zimny to niezbyd równo pracóje i wydaje takie dzwięki jak by nie miał oleju,nie jest to głośne ale ja sie wsłuchóje w karzdy odgłos natomiast gdy jest nagrzany to pracóje równiutko
Gdy kupiłem samochód to był niesprawny synchronizator 2 biegu po upływie roku padł całkowicie a 1 zaczeła nie wchodzic płynnie
Dośc dobry,prowadzi sie pewnie po 45 tyś. mojego użytkowania zaczeło sie coś tłuc ale nie wiem co bo dopiero bede jechał do mechanika
Siedzenie dajesz do góry i widzisz wszystko doskonale
wporządku
ogrzewanie jest super a na tym mi szcaególnie zależało przy mrozach pow 10/15 stopni na minusie można jeżdzic w podkoszułku
przestrzeń dla kierowcy w sam raz a i pasarzerowie sobie bardzo chwalą wygode i przestrzeń
jak na samochód tej klasy i ten rocznik to wyciszenie ma lepsze niż niejeden młodszy model.
jeżdze cały czas,wioska i po mieście więc można powiedziec że cały czas mieszana jazda i wynosi śr.7,8/8,8 gazu i tyle samo pali benzyny
w tej cenie wydaje mi sie że ciężko o coś równie dobrego
jest ok nic powarznego
jedyna powarzną usterke miałem z układem chłodzenia z którą mechanicy sobie nie potrafili poradzic jak póżniej sie okazało to była uszczelka pod głowicą

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 89KM 65kW [l/100km]

7,7