Oceny Peugeot 306 I Hatchback 1.6 89KM 65kW 1993-1997

Peugeot 306 I Hatchback 1.6 89KM 65kW 1993-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 306 I Hatchback 1.6 89KM 65kW 1993-1997

~andrzej
Hatchback 1.6 89KM 65kW
auto dość fajne i sympatyczne. małe i zwinne. jak na swój wiek to jeszcze całkiem dobrze się prezentuje. komfortowe jak na tą klasę, prostej konstrukcji choć w niektórych miejscach przekombinowane. jak sie trafi na zadbany egzemplarz i samemu się zadba to się odwdzięczy. do mniej zadbanych trzeba nie stety dołorzyć. trzeba uważać na tylną belkę bo naprawa trochę kosztuje a do auta za 2 tys to średnio opłaca się kupować nową lub regenerować za...
3,6
~pyskaty87
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Było to moje pierwsze auto w mojej karierze kierowcy. I ogólnie muszę napisać, iż mimo kilku wad i nieprzyjemnych przygód wspominam to auto bardzo dobrze. Ogólnie przez trzy lata eksploatacji tego samochodu, najpoważniejszymi usterkami były: wymiana sprzęgła, amortyzatorów przednich oraz coś z zapłonem (nie pamiętam dokładnie co to było). Poza tymi naprawami, autko jeździło dziennie po około 100 kilometrów i dawało rade ... ;)
~bmatenka@o2.pl
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Wiadomo - zawsze może być coś lepiej :-) Jednak jak na samochód z silnikiem starszej generacji prowadzi się go całkiem przyzwoicie. Dodatkowo stylistyka jest całkiem klasyczna i samochód prezentuje się bardzo fajnie.
3,5
~rsw
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Auto bardzo przeciętne, na pewno ładne i komfortowe, ale za delikatne jak na nasze drogi i przynajmniej w moim przypadku bardzo kosztowne. Na plus należy zaliczyć bogate wyposażenie bardzo często spotykane w tych samochadach
~Adam
Hatchback 1.6 89KM 65kW
auto pięcio-letnie nieźle wyposażone (brakuje tylko klimy),spory bagażnik(sedan), koszty eksploatacji są niewielkie, nie sprawia niespodzianek, materiały wykończeniowe przyzwoite, fotele dosyć wygodne, przyjemna stylistyka nadwozia(ostatnie wydanie), ogólnie jestem b. zadowolony;
3,5
~Slajter1234
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Auto jest przeciętne jedyne jego zalety to silnik i blachy.

Usterki Peugeot 306 I

Peugeot 306 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~vilanova@tlen.pl
Hatchback 1.6 89KM 65kW
jak na pierwsze moje auto, może być. można nim dość dużo przewieźć, na wakacje w dwójkę się nadaje.
~Steve
Rewelecyjne auto nie drogie trwałe pod warunkiem że o nie dbamy. Polecam 306
~danielw83@tlen.pl
Hatchback 1.6 89KM 65kW
doskonałe autko, naprawdę godne polecenia mimo iż leciwe wczesniej miałem 205 i nastepny tez będzie peugeot
~KonY
Hatchback 1.6 89KM 65kW
Auto jest wedlug mnie ok , karoseria zdrowa (w koncu ocynk), silnik tez niczego sobie dla srednio wymagajacych polecam auto
Peugeot 306 I Hatchback