Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback (115) - Ergonomia

Na liście zabraknie 225 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~306 FAN
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Bardzo przestronne autko. Wszystko jest pod ręką i obsługa pulpitu nie stważa żadnych problemów. Auto posiada 2 zamykane schowki z tego jeden o barzdo dużej pojemniości, mam w nim tyle rzeczy że sam mawet nie wiem co. Plusem jest też że jest podświetlany(przydatne jak czegoś tam szukasz). Dodatkowo zamontowałem podłokietnik. Całkiem inna jazda. (full wypas:)
~95088
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Sygnał dźwiękowy w dźwigience kierunkowskazów to idiotyzm do którego nie można przyzwyczaić się. Groźne w czasie nagłych sytuacji. Fotele z podgrzewaniem (wyższe) nie są przystosowane dla osób powyżej 175 cm. uwierają w uda zbyt krótkie siedzisko a oparcie zmusza do garbienia się. Dłuższe trasy powodują drętwienie nóg i ból kręgosłupa.
~Jaszczur (www.306team.pl)
Hatchback 1.8 16V 110KM 81kW
Jak wsiadlem pierwszy raz do tego auta, to juz wiedzialem, ze bedzie moje. Dobrze rozmieszczone zegary i kontrolki. Sterowanie podzespolami elektrycznymi dobrze ulokowane. Bardzo wygodne fotele kubelkowe, ze swietnym trzymaniem bocznym. Do pelni szczescia zabraklo mi tylko skorzanej lub polskorzanej tapicerki w mojej wersji :]
~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
PO dwóch lata trochę żałuje że nie wsadziłem w niego LPG zwłaszcza przy dzisiejszych cenach jakie nam funduje nasza ha tfu władza około 6,64zł/l. Ale spalanie wychodzi w granicach 7,6l/100km po mieście, na trasie jadąc około 100km/h najniżej jak mi się udało zejść to 6,3l/100km
~NERWUS Competition
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Fatalnie umieszczona (zbyt mała) popielniczka, włącznik świateł awaryjnych mógłby być umieszczony w lepszym miejscu. Mało schowków, sygnał dzwiękowy to kwestia przyzwyczajenia, mi nie przeszkadza. Reszta w zasadzie ok. Bardzo dobre siedzenia w lepszych wersjach
~Piotr
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Bardzo wygodne siedzenia, rewelacyjny i prosty mechanizm przesuwu foteli ułatwia zajmowanie miejsc z tyłu. Przełączniki i deska rozdzielcza bez rewelacji ale czytelna i łatwa w obsłudze, w koncu to 1997 rok produkcji
~marek1610
Hatchback 1.8 101KM 74kW
Fotele mogłyby mieć dłuższe siedziska i wyższe oparcia, ale wtedy byłoby mniej miejsca z tyłu. Fakt, że robiłem z małymi przerwami po 1,5 tys. km i nie byłem zmęczony świadczy raczej dobrze.
~andksi@wp.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Trochę dziwna. troche nie pasuje do tego auta, bo pedały za blisko, a kierownica za daleko, ale wygodnie - nic nie boli po długiej jeździe. Popielniczka w złym miejscu 9 (za drążkiem zmiany biegów i za nisko)
~karwowy@tlen.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
plastiki przeciętne czasami trzeszczą podczas jazdy, jednak wielki minus za idiotyczny pomysł z klaksonem- schowany w dźwigni kierunkowskazu. Do tego który to wymyślił: JESTEŚ DEBILEM!
~nessus@op.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Wszystko pod ręką, tylko ten klason nie tam, gdzie sie mozna spodziewać. Fantastyczne fotele. Zdarzyło mi się przejechać jednym skokiem prawie 1500 km i tylko oczy mnie bolały :)
Peugeot 306 II Hatchback