Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback 1.4 75KM 55kW 1997-2002 (72) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robur
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Skrzynia biegów pracuje dobrze, aczkolwiek ma zbyt długie skoki do poszczególnych biegów, a także nieraz pojawiały się trudności przy wybieraniu niektórych biegów, ustąpiły po wymianie synchronizatorów. Po 80 tys. km trzeba było wymienić sprzęgło, niestety wskutek jazdy przez użytkowniczkę w pantoflach na wysokich obcasach i z nogą cały czas opierającą się na sprzęgle (bo rzekomo może szybciej zmieniać biegi)
~michab1
Hatchback 1.4 75KM 55kW
bięgi wchodzą ba=rdzo ładnie, miekko, jadynie w moim 12 latku jest problem z jedynka- zgrzyt. Czyli zanim włączyłem jedynkę, musiałem ją wrzucić z dwójki ( po kilku jazdach nie problem)
~avalon mail gj1@op.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
230 tysięcy i "zero" problemów. Skrzynka jest doskonale zestopniowana i cicha. jedynie biegi mogły by wchodzic nieco lżej, ale mozna przywyknąc. Nie zdarzają sie żadne zgrzyty przy zmianie czy redukcji,
~Szymon
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Wszystko idealnie czasami tylko wsteczny nie wejdzie za pierwszym razem.Dziwią mnie opinie niektorych ze zimą coś sie tnie... może trafili na felerną wersję.U mnie cud mióe
~Sito
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Byla doskonala,do dzisiaj,nawalilo lozysko.Jej remont biorac pod uwage przebieg nie oplaca mi sie,kupilem inna z przebiegiem 80 tys.-zobaczymy.
~Damian
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Nie mam większych problemów ze skrzynią biegów , czasami nie można wrzucić wstecznego biegu , reszta prawidłowo .
~Marcin z Żar
Hatchback 1.4 75KM 55kW
byłoby dobrze jakby nie wsteczny który czasami ciężko wskakuje (trzeba popuścić lekko sprzęgło żeby zaskoczył)
~wodzik7
Hatchback 1.4 75KM 55kW
jedynka haczy, wsteczny czasem ciezko wchodzi. reszta w normie. miedzy 50 a 60km/h mozna smialo wrzucac piatke :)
~Piotr
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Czasami trudno włączyć wsteczny bieg. Zestopniowanie skrzyni i zakresy predkości na poszczególnych biegach - super!!!
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 II Hatchback 1.4 75KM 55kW
6,9
~306 FAN
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Pracuje bez zastrzreżeń. Czasami mam problem z wbiciem wstecznego. Ale wystarczy jeszcze raz wcisnąć sprzęgło i jest ok.
Peugeot 306 II Hatchback