Oceny Peugeot 306 II Hatchback 1.6 90KM 66kW 1997-2001

Najnowsze oceny Peugeot 306 II Hatchback 1.6 90KM 66kW 1997-2001

3,6
~tojek@poczta.fm
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Regularnie serwisowana 306 jest niezawodna, przewyzsza pod tym wzgledem np ople. Nigdy nie widzialem w trasie popsutej 306. Slabe strony tej bryki to hamulce, ktore nie sa w stanie zablokowac kol nawet przy malej predkosci, predkosc powyzej 120 km/h polecam tylko na autostradzie. Przy 90 kM nie problemu z uzyskaniem 160 km/h, do 185 km/h rozpedza sie z oporem. Kolejny mankament to glosna dmuchawa,w lecie nie zdaje egzaminu, mam zamontowany...
~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko użytkuje od dwóch lat i jest świetne jeszcze nigdy mnie nie zawiodło kupiłem go za śmieszne pieniądze w bardzo dobrym stanie wszystko da się ogarnąć samemu jak się chce a ceny za części są śmieszne. Naprawdę polecam na pierwszy samochód.
~gaweł@n.l.
Hatchback 1.6 90KM 66kW
auto za taka cene do podróży jest o.k ma wszystko na miejsc z głową zrobione nie ma usterek moze dlatego ze kupiłem z salonu była roczna gwarancja jezdze do polski z holandi 1000km i nie nazekam tylko jak zaczynają sie p.l drogi to mogą być proglemy
3,6
~nessus@op.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Mimo wszystko nie żałuję. Chyba jeden z najbardziej udanych peugeotów. Auto z duszą. Zaczyna niedomagać wtedy, gdy mnie zaczynają krążyć myśli o nowym samochodzie. Serio :) Na trasie nigdy nie zawiódł, w mieście padł 2 razy (rozrusznik, sprzęgło), raz był za żwawy (przewód hamulcowy), raz sikał do srodka (nagrzewnica). Wizyty w serwise rekompensuje duża przyjemność z jazdy.
4,1
~mario
Hatchback 1.6 90KM 66kW
polecam kazdemu ten samochod bo ma piekny wyglad i jest mało usterkowym samochodem , dobrze sie spisuje w miescie i na trasie a ceny tez sa niskie. jesli chodzi o ceny czesci to sa takie same jak u konkurencji no w sumie brzydki i bardzo mocno wytłuczony golf moze ma cos tanszego:))
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko godne polecenia. Mało pali, dobrze jeździ ze sporą ilością miejsca w środku. A do tego dużo tańsze niż konkurencja.
~tomazi84@o2.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko mało awaryjne, atrakcyjny design i przyzwoite osiągi. Wyższe roczniki posiadają naprawdę bogate wyposażenie i są do nabycia w atrakcyjnych cenach.
~Waldek
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Jak na auto za tą cenę i z tego rocznika ocena -DOBRZE fakt że mój Peugeocik ma nie za wielki przebieg ok 80tyś.
~Janek57 [do wiad. redakcji: jan.zych@trader.pl ]
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Można byłoby się na siłę czepiać, ale mówimy o aucie klasy średniej-niższej więc w tej klasie jest b.fajnym autem.
3,5
~Lechube
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ogółem chyba dobrze, skoro w tym roku w maju auto zostało mi skradzione, zatem musiało się jeszcze komuś spodobać, pomimo swoich 12 lat.
Peugeot 306 II Hatchback