Lista ocen Peugeot 306 II Hatchback 1.6 90KM 66kW 1997-2001 (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drukarz@polbox.com
Hatchback 1.6 90KM 66kW
zle dobrana wentylacja do bardzo szybko nagrzewajacego sie wnetrza, bez pomyslu skonstruawany system zamknietego obiegu uniemozliwiajacy zalaczenie dmuchawy (w sam. bez klimatyzacji), grzechem glownym jest brak mozliwosci zalozenia jakichkolwiek filtrow przez co wszystkie nawet duze zanieczyszczenia dostaja sie do wnetrza auta. Na pocieszenie dobra wiadomosc - w czasie mrozow szybko sie nagrzewa!!!
~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Działa i to jak na takiego bziumka działa zaskakująco szybko. W zimę rozmarzanie zaszronionych szyb zajmuje jakieś 2min a do pełnego ciepłego komfortu aby się można było rozebrać jakieś 8min nie ma tragedii. A z klimą nigdy nie miałem problemów dział i przyjemnie chłodzi
~tomazi84@o2.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ogrzewanie działa doskonale! W zimie przy znacznych przymrozkach autko nagrzewa się w kilka chwil. Posiadam wersję z klimatyzacją więc odnośnie chłodzenia także nie mam najmniejszych zastrzeżeń.
~Western
Hatchback 1.6 90KM 66kW
nagrzewa sie szybciej niz niejeden samochod z wiekszym silnikiem! niestety nie mam klimy ale dmuchawa bardzo przyjemna. Brak tylko filtra i rozne smieci czasem do srodka leca, zwlaszcza kurz...
~Janek57 [do wiad. redakcji: jan.zych@trader.pl ]
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Klimatyzacja działa bez zarzutu. Oczywiście, co roku czyszczona i sprawdzana. Powinien być jeszcze zamontowany oryginalnie filtr przeciwpyłkowy, którego brak odczuwa się w mieście
~nessus@op.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
B. szybko się nagrzewa, w zimie po kilku min jest cieplutko. Kanały wentylacyjne trzeba od czasu do czasu przedmuchac bo zbiera syf z maski. Fabryczna klima do kitu
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Samochód nagrzewa się szybko i stabilnie trzyma temperaturę. Nie mam klimy wiec latem jest troszkę gorąco. Nie mam problemów z parującymi szybami.
~Marcin
Hatchback 1.6 90KM 66kW
tu tez sprawuje sie wszystko bardzo dobrze niema problemow z zaparowanymi szybami jak to sie zdarza w innych markach nowych nawet samochodow.
~rtomasik@toja.obywatel.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Niby nowoczesny samochód, a filtra przeciwpyłkowego wogóle nie przewidziano, a taki Polonez ma. Poza tym, bez zarzutu, grzeje po kilku metrach
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 II Hatchback 1.6 90KM 66kW
7,8
8,3
~Lechube
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Wentylacja bardzo dobra, żadnego problemu z parującymi szybami. Gorzej z ogrzewaniem, działa dopiero po rozgrzaniu silnika do 70 C.
Peugeot 306 II Hatchback