Lista ocen Peugeot 307 I (239)

~Katarzyna
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
auto mega wygodne, duzo miejsca piekny srodek, bardzo pojemne swietnie sie prowadzi, jak narazie bez wad:) mimo opini ludzi ktorzy slysza o francuzach i odrazu mowia nie kupilismy to auto bo sie nam spodobalo i nie zawiedlismy sie...a do tego niejeden z naszych znajomych zmienil zdanie o francuzach jezdzac naszym peugeotem:)
3,1
~marcin
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
zbyt duze przełożenie pomiedzy biegami, haczy 3 bieg. ogolnie do kitu! (Skrzynia biegów)
3,2
~OGON
NIE POLECAM MIMO STOSUNKOWO NISKIEJ CENY NA TLE INNYCH AUT TEJ KLASY
2,8
~Uzytkownik
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Niestety pojazd ma wadę i następuje w nim samozapłon. Mój spalił się !! http://www.bmf.pl/peugeot/index.html
2,2
~artur
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Climatronic na zmianę grzeje i chłodzi próbując rozpaczliwie uzyskać zadaną nastawę (Wentylacja i ogrzewanie)
~Zbigniew z Rzeszowa, bekwd@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Polecam ten samochód bo jest bardzo ładny, ergonomiczny i niezawodny. Super konfortowy samochód jak za ta cenę.
2,2
~a
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
na trasie potrafi wziąć 12 l ropy ptrzy 150km/h, średnio ok 8 litrów !! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,6
~Piotr
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
To nie są auta jakie produkował kiedyś Peugeot. Wymieniałem już wspomaganie , koło zamachowe ale najgorsze są stuki o których piszą we wszystkich wydawnictwach specjalistycznych tylko serwisy udają ,że nie wiedzą co to. A on skrzypi jak stary samochód i jakby mial kilka dzwonów
4,1
~Gośka
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
z tyłu jak sie jedzie i wpadnie się w mały dołek ,to jest wrazenie jakby koło było bez opony tylko sama felga, taki huk. stacja autoryzowana jest bezsilna na tego typu usterkę. (Układ jezdny)
~fcbfan
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Niestety nie mam tyle problemów z autem co inni użytkownicy.I zaraz powiem dlaczego-moje auto gdy mialo 6 miesiecy zostało ściagniete z rynku francuskiego.I dla tego nie maiałem tyle awari,nie od dzis wiadomoże auta na rynek \"wschodni\" są gorsze niż z rynku zachodniego. (Silnik)