Lista ocen Peugeot 307 I (548)

~tomasaki@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
generalnie jestem zadowolony ale gwarancja tylko na rok i boję się co będzie dalej
4,1
~Mario
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Ogólnie nie można narzekać, choć detale wpływają znacznie na nastawienie do pojazdu. Jeżeli po miesiącu nawala głupstwo w postaci wskaźnika oleju to czego można spodziewać się po roku czy dwóch.
3,3
~koralewska@op.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Jest to auto wygodne posiada dużo schowków. wygodne fotele ,jest głośne ale da się wytrzymać. ogólnie jestem teraz zadowolona czego nie mogłam powiedzieć jak była gwarancja po pół roku wybił sie drążek kierownicy który normalnie kosztuje 4000 zł. uratowała mnie gwarancja.narazie okey zobaczymy dalej.
~RH
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Uważam, że auto jest nowoczesne i przestronne. Przemyślany projekt wnętrza sprawia dobre wrażenie. Przyjemnie się podróżuje. Można odpocząć w czasie jazdy. Usterką, która denerwuje jest np. luzowanie się chlapaczy z przodu.
~Oloo
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
.... ale mimo tego wszystkiego bardzo mi sie podoba, sylwetka, mozliwosci itd. tylko zobaczylem pierwsze info i juz mi sie podobal. Jesli jeszcze raz mialbym kupowac to wzialbym jego mimo, iz mialem do wyboru TOYOTę lub HONDę, VW nie bralem pod uwage, za biedne ...
~Damian
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Silnik dobry, elastyczny, lecz hydrauliczne popychacze zaworów są tragiczne. Szybko się wyrabiają i zaczynają cykać, a wymiana jest wręcz nie opłacalna 50 zł sztuka, mamy 16 szt w tym silniku. (Silnik)
4,1
~WADER
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Równa praca silnika. Silnik bardzo elastyczny. Cichy. (Silnik)
~rafciu81
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
bardzo wygodny, dobrze sie prowadzi, łady wygląd, duzy komfort, niestety zdarzają sie usterki
3,8
~docent
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
do tego trzaski w tapicerce i drzwiach . to BYŁBY !!! hit ale niestety bylejakość wykonania wiele niszczy . choć odrobinę wysiłku żabojady !!!
2,8
~Robert
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
nigdy wiecej francuskiego samochodu serwisy ASO również pozostawiają wiele do życzenia ( nie mogą sobie poradzić z odkształcaniem tarcz hamulcowych ) standard obsługi klienta na niskim poziomie