Lista ocen Peugeot 307 I (133)

~konrad
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Drobne niedorobki ale samochod nigdy nie zwiodl i jestem z niego zadowolony.
3,3
~Luqas
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
W miare cichy i rzeczywiscie elastyczny trzeci bieg... Ale poza tym zbyt slaby, brak momentu "odejscia" nawet na dwojce - przyspiesza slabo i dopiero od 3500-4000 obrotow w gore. (Silnik)
3,8
~Jacum
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
BRYŁA SAMOCHODU JEST PRZEŚLICZNA.SAMOCHÓD BARDZO DOBRZE SIE PROWADZI, TRZYMA SIE DROGI JAK NIE JEDEN SPORTOWY SAMOCHÓD,SILNIK PRZYNAJMNIEJ 100 KONNY RESZTA ZA SLABA. WNETRZE WYKONANE DOŚC PRECYZYJNIE, ŚREDNIA OCENA 4.
4,1
~KOTO
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Jak na taką małą pojemność to silnik bardzo dynamiczny ( ale pod warunkiem,że nie załadowany ) to dopiero 28 tys. więc nie mogę za dużo się wypowiedzieć, ale bardzo wizualnie udane autko - większy kompakt. (Silnik)
3,4
~Mariusz
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony pod względem komfortu jazdy, ale pod względem mechanicznym pozostawia wiele do życzenia - chyba już nie kupię następnego Peugota
2,4
~grzesiek
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Nigdy w zyciu nie kupie juz francuza a zwlaszcza Peugeota ze wzgledu na awaryjnosc i obsluge klienta w serwise(zwlaszcza koszalinskim)ktory jest tak dyletancki ze powinien naprawiac kombajny na polach a i to nie wiem czy by im sie udalo.
4,1
~Radek
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Owy silnik spisuje się dobrze. Kultura pracy dobra, elastyczność również. Te silniki bardziej nadają się ,, na miasto\'\' niż na dłuższe trasy, ponieważ nie ta moc tak. Ale w mieście radzi sobie doskonale, jest w miarę zwinny oraz zwrotny. (Silnik)
~kruk69@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Niska cena - 48600 za XR złoty z homologacją. Bardzo miłe i wdzięczne auto. Jak narazie jest powodem do dumy.
~Paweł
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
pierwszy bieg wchodzi z lekkim oporem. poza tym pracuje dosyc dobrze. (Skrzynia biegów)
~mariuszpawlas@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 8V 75KM 55kW
Doskonała stylistyka auta robi wrażenie, dobre elementy wykończenia wnętrza chociaż poducent nie ustrzegł się drobnych niedociagnięć typu stukajace osłony przeciwsłoneczne, radio nie warte 100 PLN dla mnie (szumi gubi fale), za duze luzy w fotelu kierowcy- ignorancja serwisu na te drobiazgi- tak musi być wszystko w normie. Te niedociągnięcia rekompensuje trochę doskonała automatyczna klimatyzacja działająca idealnie polecam na upały i zimno