Lista ocen Peugeot 307 I (119)

3,1
~smoly@op.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
pracuje ładnie jest dynamiczny :) co widać w zbiorniku, tyle że cholernie trudno go zgasić mój pracuje nawet po wyjęciu kluczyka, ponoć elektryka gaszę go wrzucając na 5 bieg i puszczam sprzęgło. (Silnik)
~marko
Cabrio 2.0 16V 136KM 100kW
Oceny 5 za całokształt dać nie mogę bo perfekcyjnych pojazdów nie ma :) ale uważam że na 4 to zasługuje ponieważ jest to samochód wyróżniający się z tłumu, dający przyjemność z posiadania i nie jest to zabawka na kilka dni w roku ale pojazd który można bezproblemowo użytkować na co dzień
3,6
~Z.Z.
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Mimo sporej liczby zastrzeżeń,jest coś w tym aucie sympatycznego np.trzeba mu przyznać,że jest bardzo wygodny
4,1
~bogusb@aruba.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
generalnie uwielbiam nim jezdzic. Odpowiada mi wysoka pozycja za kierownica, moc, ktora latwo z niego wydusic i ta jaki jest posluszny ale to moze dlatego, ze nie poznalem "smaku" innych marek. Wczesniejsze doswiadczenie nie moga byc brane pod uwage bo klasa aut byla nie ta. Co prawda wszystkie z wyjatkiem pierwszego Wartburga mialem od nowosci ale to byly 2 PF126, Skoda 125L i Uno
~Fryderyk Potocki
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Do tej pory jeździłem autami klasy średniej, mogę powiedzieć że nie ma żadnej różnicy. Parę naprawdę przydatnych drobiazgów to automatyczne wycieraczki (super udogodnienie), automatyczne światła (b.dobre), radar cofania (super pomocnik). Silnik 138 KM trochę słaby z automatem, ale generalnie ok, samodzielne fotele z tyłu idealne dla dzieci, wielki bagażnik
~Darek_K78
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
moje najlepsze choć nie najmłodsze auto - nie dość że katuje je po 3tys. km miesięcznie to jeździ bez zarzut jest wystarczająco dynamiczne (mam ciężką nogę), póki co bezawaryjne a ekonomia z LPG jest do przyjęcia (ok. 11L /100km)
2,4
~bronthe@o2.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Ten samochód nie daje poczucia pewności mimo, że gdy nic nie jest popsute bardzo przyjemnie się prowadzi, Pojawienia się na komputerze komunikatu "Polution Fault" należy oczekiwać w każdej chwili.
2,8
~mszopa@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
To był mój dziewiąty Peugeot (miałem 404, 504, 604, 309, 306, 206, niektóre po kilka modeli) i już ostatni, zrobiony na specjalne zamówienie, kupiony w salonie, a dalej nieustający koszmar ciągłego psucia, wszytskiego co tylko się dało, część wymieniono na gwarancji, niestety jej czas minął. Serwis Peugeota w okolicach Warszawy grzecznie mówiąc nie jest najlepszy, poza MPT. Teraz od 3 miesięcy samochód czeka na jelenia w komisie, może sie kto...
~mwanamaji
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Silnik jak silnik. 2 litry, ciągnie, mocno ciągnie, a ma co ;) (Silnik)
2,5
~Dawid 307 CC
Cabrio 2.0 16V 136KM 100kW
To bardzo ładny samochód, ale piękno to jedyna rzecz jaką ma do zaoferowania.