Lista ocen Peugeot 307 I (238)

2,8
~Sfrustrowany Peugeotem Łysy
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Gdyby nie awaryjność dałbym 5, ale niestety tak łapie się tylko na tróję (i to taką na szynach).
~potertus
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
fajne autko, nieźle się prowadzi, ma dość dobre przyspieszenie, jest w nim bardzo dużo miejsca, denerwują troszkę detale - jak skrzypiące plastiki, czy stuki z zawieszenia, z którymi ASO nie może sobie poradzić, ale ogólnie jest ok.
2,1
~Artur
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Bardzo słaba dynamika i przyspieszenie, chociaz wg mnie wiaze się to ze złym doborzem przełożenia przekładni głównej (Silnik)
1,9
~artur
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Jest to mój nie pierwszy samochód. Miałem już rózne od dwudziestolatka do fabrycznie nowych. Nigdy nie spotkałem sie z takimi stale powracjącymi problemami i takim podejściem serwisu. Reasumując NIGDY WIĘCEJ PEUGEOTA !!!!
3,4
~Tomek
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
W samochodzie niespełna 2 letnim nie może być mowy o tylu poważnych awariach. Mimo pięknego wyglądu, dobrej widoczności i ekonomicznego silnika, auto zawiodło mnie bardzo. Następna będzie Honda.
3,5
~Johann91
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Auto oceniam źle na podstawie mojego egzemplarza. Może dla tego że kupiłem auto odpicowane, które okazało się mocno zmęczone i niepierwszej świeżości - wiec na pewno można stwierdzić, że gdy się o 307 nie dba to ona szybko da znać o tym.
3,1
~rafał
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
ładny wygład cena nie zła ale po czasie to sie zmienia tyle dupereli ze naprawde nie warto 307 morze wydawac sie z nowosci dobry a puzniej wszystko sie zmienia a i ten silnik disla 90 KM to nic nie warta chyba ze dla starszych nie a zawiszenie to jusz klapa nie tego sie spodziewałem za 72000zl
~Peżuś
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Nie ma co narzekać, auta się wypracowują głównie przez nasze drogi. Ale wygoda, ekonomiczność tego auta, ładny wygląd i wyposażenie usprawiedliwiają to , bo coś musi sie psuć.
~adam.kumela@oracle.com
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Serwis peugeota to... po prostu skandal. O wszystko trzeba sie klocic i walczyc (telefon do centrali zwykle pomaga). Do tego obsluga... W czasie przegladu nalami mi za malo oleju, nie ustawiono swiatel. Jedyny plus to cena przegladu. Niska. Wole zaplacic wiecej ale wszystko powinno byc zrobione o wiele lepiej. W tej chwili szukam jakiegos nowego ASO. Moze bedzie lepszy... Na podsumowanie: samochod ok, obsluga serwisowa kiepska. Mysle ze...
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I
9,2
9,5
~bekwd@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Samochód wspaniały, piękna nowoczesna sylwetka i niezawodny. Jako samochodziaż i dyplomowany Rzeczoznawca PZMot z całą odpowiedzialnością polecam ten samochód, a gdyby ktoś miał inne zdanie proszę o kontakt BEKWD@poczta.onet.pl