Lista ocen Peugeot 307 I (111)

3,2
~Tomek
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Nie polecam. Sam więcej nie kupię francuskiego auta (wcześniej doświadczenia z Renault).
3,4
~Piotr K
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Auto przyjemne do jazdy, wygodne fotele, mało pali i na tym się kończą jego zalety, Co się miało popsuc to się popsuło. Chłodnica, koło zamachowe, sprzęgło, przewody od turbiny, intercollera, pękła szyba, elektryka się sypała co chwila. itd
3,5
~problem z abs i esp, POMOCY (Kuba)
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
elastyczności to ten silnik to wogule nie ma, beznadzieja...!!!! kultura pracy bardzo wysoka dlatego 4 (Silnik)
3,2
~igor
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
auto teoretycznie tanie i oszczędne , ja się na to zrobiłem, auto jest szybkie fajnie wyprzedza hamuje jest ładne, ale lubi być zadbane, i kosztownie naprawione, dla osób ceniąch dynamikę estetykę ale nie mających nerwic serwisowych
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Strach nim gdziekolwiek jeździć ale wygląda fajnie, jakieś zalety się trafią ale jest to samochód dla mechaników lub osób o mocnych nerwach.
4,1
~qba
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Mam mojego peugeota od poł roku, kupiłem go trochę zaniedbanego i musialem troche kasy włożyć ale już mam wszystko naprawione i mam nadzieję że troche teraz pojeżdżę. sporo jeżdzę i jak narazie jestem zadowolony, oszczędny, dynamiczny, i myślę ze jak na taką cenę to bardzo dobry wybór
~Marcin
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Doskonały diesel!!! te bujdy ze sie psuje to pewnie wymysł konkurencji ponadto bardziej oszczedny niz inne diesle np. niemieckie TDI i mniej klekocze od niemców. Aha i wcale sie nie przegrzewa jak to mowia niektórzy. (Silnik)