Lista ocen Peugeot 308 I SW (40) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PIRO1
SW 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Dla gra. Nie przeszkadzaja mi słupki, opadająca maska, jakaś mała szyba w tylnej klapie (jak piszą). Moim zdaniem, jak ktoś dobrze umie jeździć, zna auto to wystarczą mu przednia i boczne szyby, przy pierwszym rzędzie, wraz z dobrze ustawionymi lusterkami zewnętrznymi. Uważam, że to wyłącznie kwestia umiejętności a nie wad auta. Każdy samochód ma słópki itd. Jak zasłania to trzeba sie troche ruszyć/wychylić i tyle. Oczywiście mam czujniki...
~Konrad
SW 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
In plus: duuuża przednia szyba, także widok do tyło i do góry (panoramiczny dach :) In minus: grube przednie słupki zasłaniają widoczność na zakrętach, mocno cofnięte lusterka boczne wymagają znacznego oderwania wzroku od kierunku jazdy. Mało praktyczne.
~Monika
SW 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Auto niezwykle komfortowe, jadac w odwiedziny do Polski (1400km), wysiadam wypoczeta, bez bolu plecow. Podlokietnik, przegrodki na kubek, klimatyzowany schowek- przydaja sie w podrozy i czynia ja naprawde przyjemna.
~Kamil
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Widoczność do tyłu bardzo dobra.Wspomóc nas mogą zawsze czujniki parkowania. W lusterkach bocznych również nie najgorsza widoczność.Ogólna powierzchnia przeszklona wynosi 5,58 m2, więc po umyciu jest trochę do polerowania ;)
~artur
SW 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
przedni słupek za każdym razem zasłania krawęźnik przy skręcie, lusterka wsteczne w bardzo dziwnym miejscu...trzeba się przyzwyczaić. Przód auta schodzi nisko i nie można wyczuć momentu kiedy dojeźdza się do ściany czy innego auta
~jkfish
SW 1.6 HDi FAP 92KM 68kW
Przednie słupki trochę przeszkadzają szczególnie w czasie jazdy na rondzie. Poza tym bardzo dobre lusterka. Manewry do tyłu ułatwiają czujniki cofania. Ze względu na długi dziób przydałyby się także czujniki z przodu.
~milka1niebieska
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Widoczność szczególnie do tyłu jest bardzo słaba, a w nocy wręcz mierna. W nocy światło cofanie świeci, ale zbyt słabo przez co gówno widać. Dobrze że są czujniki cofania, bo inaczej łatwo w coś uderzyć.
~kowrob@gazeta.pl
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
Siedzisko kierowcy można tak ustawić, że wszystko prawie będzie można widzieć. Trochę źle , że nie widać przodu, ale czujniki z przodu i z tyłu pomagają. Trochę jak dla mnie za szerokie ma słupki środkowe.
~Andrzej
SW 2.0 HDi FAP 136KM 100kW
Z przodu widoczność podobnie jak w vanie, przednia szyba daleko wysunięta, nie widać maski przez co ciężko wyczuć gdzie się kończy przód, w lusterkach widoczność bardzo dobra, do tyłu dobrze.
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 I SW
9,1
~Miras
SW 1.6 VTi 120KM 88kW
do tyłu jeżdzę na lusterka i czujnik cofania i to mi całkowicie wystarcza. do przodu nieco przeszkadzają przednie słupki, ale trzeba dodać że są samochody gdzie widoczność jest dużo gorsza.
Peugeot 308 I SW