Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback Facelifting (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
Podróżują zwykle sam. Z przodu miejsca jest naprawdę dużo i bezproblemowo można zająć wygodną pozycję. Z tyłu gorzej jest z miejscem na nogi i stopy, ale kanapa jest wygodna, a miejsca na szerokość całkiem sporo. W wersji hatchback jest to samochód z gatunku raczej tych "dopasowanych" i na pewno nie jest wybitnie przestronny (zwłaszcza z tyłu). Rodzinom polecam jednak odmianę SW.
~Sebastian
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 110KM 81kW
~Maciejak
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Mam 184cm wzrostu i bez problemu zajmuje miejsce za kierownica, brawo za pełna regulacje foteli, z ty wystarczy miejsca dla dwóch osób.
~damianno53
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Kierowca 175 średnio zbudowany i pasażerka 164 średnio drobna mają miejsce, osoba z brzuszkiem może mieć ciężko.
~Grzegorz J.
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Trzy dorosłe osoby na dwu tygodniowy zagraniczny wyjazd wakacyjny, zapakowały się "na luzie"
~Jacek
Hatchback Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Na tylnej kanapie nie co brakuje miejsca z przodu o.k fotele regulowane wygodne.
Peugeot 308 II Hatchback Facelifting