Lista ocen Peugeot 309 II 1.4 67KM 49kW 1990-1993 (8) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gege
Hatchback 1.4 67KM 49kW
O ile poważnych awarii nie miałem (jak narazie) to drobiazgi sie sypią np. rączka od lusterka bocznego, lusterko środkowe, zamki w drzwiach, opadające klapa bagażnika, kłopoty z tulejkami w ściskach hamulcowych, pęknięty cylinderek w tylnym hamulcu, mały wyciek oleju spod misy, skrzypiąca deska rozdzielcza, zerwana linka od sprzęgła, struchlałe przewody paliwowe, słabo umocowane zderzaki, nie działające pokrętło od ustawiania wlotu ciepłego...
~nati85pl
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Wyłącznie mechaniczne zużycia. Połamana obudowa ssania. Słabo trzyma się schowek, ale się trzyma, trzasnęła oryginalna trzecia lampka stopu, wytarła kierownica przy około 200k :)słabo już trzyma ręczny i wypada szuflada zapalniczki. I typowe zawieszenie - padnięta tylna belka, której nie opłaca się regenerować a jeździ tak ponad 10 lat.
~markos
Hatchback 1.4 67KM 49kW
jesli tylko nie ignoruje sie pierwszych objawow ze cos moze byc nie tak nie zdarzaja sie raczej (przynajmniej nie mi) jakies nagle usterki uniemozliwiające jazdę
~piotr 24 :)
Hatchback 1.4 67KM 49kW
deska skrzypi, zawieszenie stuka, przełączniki swiateł i wentyl. nawalają; czasem odmawia jazdy ale łatwo naprawić we własnym zakresie , na szybko :)
~Ciewak
Hatchback 1.4 67KM 49kW
problemy z elektryką, ale z tą mniej ważną typu radio, czy różne podświetlenia,
~markos
Hatchback 1.4 67KM 49kW
narazie zaden drobiazg mi nie przeszkodzil w eksploatacji
~kuba
trzeszczące plastiki,