Lista ocen Peugeot 405 II (97) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ziboo
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
ooj tu mam duze ale.duzo miejsca wszedzie na nogi .gorzej dla wysokich 187cm (przy glugim tlowiu i krotszych nogach) .trzeba sie odchyal by nie zawadzac sufitu (tez niektore wersje tylko ,dotyczy glownie wersji w skorze,komfortowo ale wysoko.tak samo nie polecam 306 stki nikomu wysokiemu bo makabra na siedzeniu z wysokoscia nawet przy sportowych wersjach(ja mialem 306 gti 6 biegow,benzynka oczywiscie)
~Bruno
Kombi 2.0 121KM 89kW
Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Może nie jest to ogromna limuzyna, ale miejsca jest naprawdę sporo. Nawet wysoki kierowca nie będzie narzekać za kierownicą tego auta. Fotel kierowcy ma wiele możliwosci konfiguracji w wielu płaszczyznach więc można sobie dobrać idealną pozycję.
~srdt power:) wisniowe lwiatko;)
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Dobrze tylko dlatego ze jest to auto rejestrowane na 5 osob ale wygodna podroz gwarantuje tylko 4 doroslych pasarzerow...tylnia kanapa nadaje sie nie tylko do podrozowania;) a nie to co w oplach czy innych audi gdzie ztylu jest lawka rodem z parku i brak miejsca nad glowa
~brv
Sedan 1.4 75KM 55kW
To autko ma naprawdę przestronne wnętrze. Pasażer po odsunięciu fotela może się wyciągnąć jak na kanapie i swobodnie wyprostować nogi o ile nie jest to ktoś kto ma 190cm wzrostu :) Na tylnej kanapie pełen wypas, szeroko i wygodnie. Brakuje mi jedynie zagłówków tylnej kanapy.
~rapeskadra
Sedan 2.0 121KM 89kW
stadion piłkarski to, to nie jest. ale ja mając metr dziewięćdziesiąt mieszczę się spokojnie z tyłu jak i z przodu, w cztery osoby podróż jest komfortowa. tylna kanapa jest wykonana z bardzo miękkiej gąbki, zagłówki też. relaks na całego
~Wojtek
Sedan 2.0 121KM 89kW
Dla kierowcy O.K. (oczywiście jak na tą klasę), z pasażerów woziłem tylko dzieci, ale on są małe i jeszcze nic nie kumają. Mnie siedziało się wygodnie, nawet lepiej niż z przodu, ale to tylko na parkingu ...
~kosiniak
Sedan 1.6 88KM 65kW
Kierowca i pasażer podróżują wygodnie,żeby nie powiedzieć komfortowo, jeśli na przednich fotelach nie jedzie nikt kto ma 2m wzrostu to z tyłu tez nikt nie powinien narzekać
~Lotnik
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
wygodne auto mam pełen zakres reg.fotela, nie narzekam,z tyłu też całkiem dobrze,no i....podłokietnik. dobra jakość zastosowanych materiałów welur,nowa deska rozdzielcza{okrągła}
~choyrak
Kombi 2.0 121KM 89kW
He he przestrzeni jest baaardzo sporo, fotele z dobrym trzymaniem bocznym, bardzo wygodne w welurze (prawie kubełkowe) na tylnej kanapie jest tak wygodnie, że aż wszyscy zasypiają ;-)
~Sylwek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Jadąc z Gdańska do Poznania astrą od siedzenia bolała mnie d..., tu nie mam tego problemu, gdyby tak jeszcze fotele można było regulować w kilku innych położeniach...