Lista ocen Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW 1998-2004 (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Elektryczna nagrzewnica zimą sprawdza się świetnie. Latem chłodzi bez zastrzeżeń. Mam ustawioną cały czas tą samą temperaturę i tak jeżdżę cały rok. Ja nie dotykałem się do klimatyzacji. Poprzedni właściciel też podobno tylko raz miał ją dezynfekować bez uzupełnienia. Nie wiem czy to możliwe ale 16 lat pracuje bez wymiany czynnika chłodzącego.
~ROBERTu
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie bardzo dobrze, jedyny minus za kiepsko zaprojektowane nawiewy na nogi pasażerów z tyłu. Umieszczenie przed fotelami przednimi nie spełniają swojej roli. Konieczna jest przeróbka, co niedługo uczynię.
~Tcmmaso PL
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
+ Klimatyzacja wystarczająco wydajna + Podoba mi się, że nawet na automacie to kierowca decyduje o tym, które nawiewy działają. + W zimie ogrzewanie działa już po przejechaniu paru km. Wad nie znaleziono :)
~Krzysiek
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Klimatyzacja szybko chłodzi, z nagrzewaniem jest trochę gorzej. Ogrzewanie przedniej szyby Jest średnie jadąc w deszczowy dzień z kilkoma osobami trzeba czasem włączyć klimatyzację by skutecznie osuszyć szyby.
~jp007
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
jest naprawde dobrze, jak trzeba to po chwili jest cieplo lub zimno - ja rzadze! nadmuch jest mocny a sterowanie przez komputer nawiewiem na szybe jest rewelacyjne - nigdy nie zaparuje!
~Marcin mklis@interia.pl
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Brak jakiegokolwiek ogrzewania dla tylnego rzędu siedzeń !!!!! Automatyczna klima nie działa dobrze w zimie. W lecie klimatyzacja jaet wydajna
~chudley84
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
ogrzewanie mega wydajne w zimie klima tez dziala wystarczajaco brakuje tylko nawiewu na tyl
~wrum
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Grzeje szybko nawet w zimie natomiast nie wiem jak w innych egzemplarzach ja mam ciągłe problemy z klimą
~Credo
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
Doskonale spisuję się zimą. Momentalnie się nagrzewa i odparowuje szyby. Klima bez zastrzeżeń.
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
6,8
~aw.sceonline.de
Sedan 2.0 HDi 109KM 80kW
nie mam zastrzeżeń do ogrzewania, ale klimatyzacja zaczęła szwankować (po 7 latach)
Peugeot 406 Sedan