Lista ocen Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mg407
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Wymieniany jedynie przelacznik kierunkowskazow - na gwarancj, ale juz 2 razy... Co mnie bardzo dziwi absolutnie nic nie bylo robione w zawieszeniu i nic nie stuka :) Sam jestem zaskoczony bo slyszalem rozne opinie...
~Max
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
O dziwo nic. Jedna wymiana zarowek swiatel mijania i klockow hamulcow przednich. Nawet w zawieszeniu nie robilem jeszcze najmniejszej rzeczy. Moze trafilem na wyjatkowy egzemplarz albo wszystkie z konca produkcji tak maja.
~Sałata
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Dużo ich ale takie naprawdę nieważne.Zapalniczka nie działa,kratki wlotu powietrza opadają.Jak ktoś chce sam porobi.Z tych dotyczących samej jazdy można wymienić kiepskie gumy zawieszenia i hamulców.
~andrzej
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
bardzo często palące się żarówki w przednich i tylnych światłach, po 5 latach zaczęły odchodzic różne uszczelki (okna, próg, etc). czasem wariuje lewy przedni podnośnik szyby
~drtz
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
przepala sie podswietlenie konsoli, odkreca mocowanie fotela pasazera, laczniki stabilzatora (uznaje za drobne bo przez to auto nie staje w trasie, a reperuje sie szybko i sprawnie)
~wackap@wp.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Zrobiła mi się choinka w lewej tylnej lampie i rysują mi się przy otwieraniu przednie szyby, jakieś drobinki piasku mi się dostały w uszczelkę chyba.
~Tadeusz 50+
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Przełączniki zegary żarówki itp itd ale dla kogoś kto ma jakiekolwiek pojęcie samodzielna naprawa nie jest problemem.
~Pepedb@kki.net.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Zgubił się korek wlewu oleju, dziwne dźwięki dochodzące od drążka zmiany begów, włącznik ogrzewania siedzeń- gwarancja
~lkf406
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
na szczęście nic jeszcze nie naprawiałem, ale mam już 11 letni egzemplarz, tak więc wszystko przed mną;)

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rynio
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
auto niezawodne. z drobiazgów wymieniane były tylko żarówki, olej i filtry/paliwa również/
Peugeot 406 Sedan