Oceny Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004

Najnowsze oceny Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004

3,5
~Ja
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Komfort jazdy jest ok.Na naszych drogach (czyt.co 10cm dziura) auto sprawdza się dobrze,ma dobrą amortyzacje,nie czuć strasznie dziur. Ze spalania jestem zadowolona.Natomiast układa elektryczny strasznie się psuje,zawieszenie też jest słabe. Co chwila w nim coś nowego wychodzi. Karoseria jest w tragicznym stanie,samochód rżera rdza. W porównaniu do mojego drugiego auta (1994rok) peugeot wychodzi słabo.Mimo,że tamto jest starsze ,to jestem...
~Ziomek
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Myślę że to najładniejszy sedan klasy średniej przelomu lat 90 i XXI wieku. Jest to mój pierwszy samochód, ale mimo wszystko staram się dbać o lwa, i odpowiednią eksploatacją tzn nie palowanie na zimnym, lanie dobrego paliwa, wymiana olejow na czas. Nic tylko krecic kilometry.
~Tadeusz 50+
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
To już trzeci mój Francuz po 405-tce i Citroenie BX i nie chcę żadnego Niemca za żadne pieniądze.Komfort,cena,koszty napraw to w porównaniu z odpowiednikami niemieckimi niebo a ziemia oczywiście na plus dla Peugeocika.
~lkf406
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
dokonały samochód jeśli ktoś szuka wielozadaniowego samochodu, spokojnie może służyć, jako auto rodzin (bagażnik na pojemność około 430 litrów) jak i auto reprezentacyjne, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów.
2,9
~Bonzo
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
NIE POLECAM to co zaoszczędzicie na paliwie a nawet dużo więcej wydacie na części i mechanika Przez okres 1 roku w aucie musiałem wymienić 2 elementy elektroniczne (bardzo drogie), miałem problemy ciągłe z silnikiem, wymieniłem zawór ERG, alternator, simerbloki, centralny zamek się zepsuł,immobilajzer. Masakra! Słuszne są opinie że francuza kupować do 4 lat, chyba że ktoś jest Elektro mechanikiem i ma ochotę ciągle bawić się w jego naprawianie.
~wackap@wp.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto za bardzo przyzwoite pieniądze, w bardzo przyzwoitym roczniku. Nie ma się co zastanawiać, przyzwoite auto wcale nie gorsze od \"niemieckich\". Nie poddaje się stereotypom, chciałem sprawdzić jak to jest z tymi francuzami, jestem zadowolony.
Dziennik kosztów dla Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
6,3
~marcin_sw@op.pl - pozdawiam
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Naprawdę fajne autko dla rodziny 2+2 duże i przy częstych wypadach poza miasto średnie spalanie będziemy mieli w granicach 6.5L/100km. Jak dla mnie jednak brakuje trochę mocy i raczej będę rozglądał się za zmianą na coś mocniejszego jak trafi sie 406 z silnikiem 110 lub mocniejszym to na pewno kupie.
~mg407
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo przyjemny samochod. Klasyczna, elegancka linia, doskonaly komfort i swietne prowadzenie. Moim skromnym zdaniem w niczym nie odstaje od najnowszych konkurentow. Do pelni szczescia brakuje tylko tych 20KM...
~witold.krawczyk@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu.Brakuje mi jedynie tej miękości jaką dawała mi Laguna.Ceny części poza serwisem do zaakceptowania.Kiedyś ktoś powiedział, że Peugeot to francuski Mercedes i za wiele się z prawdą nie minął.
~Max
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo przyjemny samochod. Pewnie sie prowadzi i jest przy tym bardzo komfortowy. Wnetrze wersji Comfort - rewelacja. Plastiki miekkie, mile w dotyku i nie czarne jak smola. Welurowa tapicerka nieporownywalna z czarnym papierem sciernym oferowanym przez niemiecka konkurencje. Jak narazie - odpukac - niezawodny.
Peugeot 406 Sedan