Lista ocen Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wackap@wp.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo podobają mi się wykończenia aut francuskich, nie są takie zimne jak niemieckich. Pomarańczowe podświetlenia wyglądają świetnie w nocy. Wszystkie przełączniki pod ręką, wszystko dobrze widoczne. Trzeszczy mi tylko coś nad uchem w lewym słupku, poza tym nic.
~Sałata
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Też jest dobra,wszystko(el.szyby,lusterka,schowki itd.) tam gdzie akurat by się szukało.Od razu poczułem jakbym znał ten samochód parę lat.Nie wyróżnia się ani dobrze ani tym bardziej źle.
~witold.krawczyk@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Fotel kierowcy ma osobny podłokietnik, który nie ma regulacji nachylenia i dlatego jest dobry tylko na autostradę w mieście przeszkadza
~Maro
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Generalnie fajnie jest poza małymi drobiazgami, np: za daleko włącznik świateł awaryjnych, przyciski od klimy/auto/ nieco za nisko , itd...
~Pitucha
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Wszystko idealnie leży pod ręką, w uboższych wersjach brakuje może trochę podłokietnika dla kierowcy, ale nie jest źle.
~lkf406
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
ergonomię zawsze można poprawić natomiast nie mogę mieć większych zarzutów, myślę, że ten samochód zadowolił by nie jednego...
~marcin_sw@op.pl - pozdawiam
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Brakuje mi podłokietnika ręczny jest daleko cofnięty i zostaje chyba zakup tylko takiego montowanego do fotela kierowcy.
~mg407
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Wsiadajac do tego samochodu pierwszy raz czujesz jak bys nim jezdzil od dziecinstwa. Wszystko na swoim miejscu.
~roziu
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
czytelna,nie mam problemow, super jest wyswietlacz komputera i radia w jednym +klimatronic

Usterki Peugeot 406

Peugeot 406 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pepedb@kki.net.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Jedyne zastrzeżenie to brak podświetlenia regulatora wysokości wiązki świateł
Peugeot 406 Sedan