Lista ocen Peugeot 406 Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2004 (24) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~drtz
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
znajomym odmowily posluszwenstwa 2 turbiny, haczy skrzynia biegow, nadmierne wibracje silnika - niewiadomego pochodzenia, od 40000km sciaga mnie w jedna strone - nikt nie potrafi znalezc przyczyny - opony, geometria, zawieszenie, ukl kierowniczy (podmiana magla) - wszytsko sprawdzone po kilka razy w roznych miejscach i dalej nie wiadomo co!!! :/
~lkf406
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
silnik jest ok, powiem więcej jest naprawdę twardy, jedyne co mam w planach naprawić (choć nie muszę ) to klima tronik, niestety kupiłem już z uszkodzonym, a po zakupie brakło pieniędzy na ewentualną naprawę, jakie okaże się tego koszt, dowiem się na wiosnę...
~jardon75
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Uszkodzeniu uległy pompa paliwa elektryczna w zbiorniku, pompa wys. ciśnienia i po jeje wymianie (ok. miesiąc) zawór pompy wysokiego ciśnienia, ostatnio uszkodził się zawór recyrkulacji spalin
~john
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
listwa 1 wymiana, alternator, rozrusznik (mimo, że był w strzępach autko paliło) teraz wysiadła przepływka chyba bo dławi się na niski obrotach.
~MrDildo
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Koło zamachowe rozpada sie - drogo! Nieraz słyszałem problem z komputerem silnika! warjuje od temperatury badz sterowania pompa paliwa!
~Sałata
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Skrzynia biegów była zmieniana,sworznie zawieszenia,tarcze hamulcowe przód i tył szybciej niż w innych autach.
~Ja
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
u mnie padło : -coś w stacyjce = brak nawiewu -włączał się kierunkowskaz -prędkościomierz wariował -koło dwumasowe
~wackap@wp.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Jeszcze mnie nie zawiódł, brak jakichkolwiek usterek. Do tej pory.... auto mam od roku..... tylko leje i jeżdżę.
~mg407
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Ostatnio pojawil sie maly purchelek na masce - naprawa na gwarancji. Reszta bez zastrzezen.
~Max
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Nigdy nie zawiodl. Nigdy nie stal w warsztaie - poza przegladami i zmiana opon zimowe/letnie.
Peugeot 406 Sedan