Lista ocen Peugeot 407 (583)

~M.G.
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Samochód jest po prostu dobry, a jeżeli komuś podoba się linia nadozia to wie że to właśnie 407 powinien wybrać
~Kierowca
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Bardzo ladny i ekonomiczny samochodzik dla rodziny 2+2. Na codzien do pracy i na zakupy z super wygoda na dlugie trasy. Polecam kazdemu kto mysli o benzynie i \"zagazowaniu\" LPG. Tu troszke drozej (paliwo) ale bez ingerencji w uklad i duuuuuzo taniej jak na benzynie. Idealny do duzych przebiegow.
3,4
~Mariusz
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Auto jest bardzo ładne, wygodne i bezpieczne. Jednak jest zawodne (dużo usterek)
2,5
~misiojad@onet. eu
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
W życiu nie jeździłem tak beznadziejnym samochodem. Zwłaszcza, że poprzedni Peugeot 406 służył mi 10 lat i podobnie jak 405 kleił się do szosy. Za to 407 kupionego w salonie cudem (ale ze stratą ponad 20 tys. zł.) sprzedałem po pół roku! Auto awaryjne, nieprzyjemne w prowadzeniu, nie dające żadnego poczucia kontroli i bezpieczeństwa na drodze (chyba dlatego ESP nie można wyłączyć powyżej 50/godz.)
~w1cked
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Za odpowiednią cenę mam auto w klasie średniej (segment D), super wyposażone (navi, xenon,skórzane podgrzewane siedzenia, mp3, telefon, solardach, felgi 18\'\', czujnik parkowania, deszczu, zmierzchu, wyświetlacz wideo, podpórka pod łokieć, relingi) z małym przebiegiem i dobrym silnikiem. Wygląd tego auta cieszy oko i jest klasie (poza alfą 159) jednym z najlepszych, a już na pewno jeśli się weźmie pod uwagę rocznik)
3,8
~Bartek M
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Był to mój pierwszy i jak na razie ostatni francuz. Samochód pełen sprzeczność bardzo komfortowy, cichy, bogato wyposażony, dość dynamiczny natomiast z druga strona poważne usterki, których przyczyn nikt nie wykrył. Nie wiem co sądzić o tym aucie. Był to najlepszy a zarazem najgorszy samochód jaki posiadałem.
~Adam
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Piękne rodzinne auto. Ma niepowtarzalny design. Vectra czy Passat wyglądają przy nim jak karawan... Bardzo dynamiczny i szybki samochód. Silnik 136 konny, po załączeniu turbo wgniata w fotel. Alufelgi i szklany dach sprawiają, że ma się wrażenie posiadania auta luksusowego a nie dużego średniaka.
~umcus
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Super auto rodzinne, bardzo bezpieczne - 9 poduszek, ESP, ABS, doskonałe zawieszenie, bardzo dobrze wyposażone - tzw. full opcja bez skóry na siedzeniach (czego wcale nie żałuję), od ksenonów przez wbudowane zasłony przeciwsłoneczne na tylne drzwi i szybę i lusterko samościemniające się po nawigację i fotele elektrycznie podgrzewane i regulowane. Czego chcieć więcej? Może jeszcze mocniejszego silnika..
~WK.
SW 1.8 16V 125KM 92kW
Powinien być troszkę mocniejszy (duża masa). Ibiza 1.4 75KM szybciej zbierała się. Silnik Ibizy tak sobie ciągnął, ale po przekroczeniu połowy obrotów wyraźnie nabierał wigoru. W przypadku 407 SW silnik pracuje dosyć równo w całym zakresie obrotów i słabszy jest tylko w tych najniższych (trochę gorzej niż Ibiza). Za to sprzęgło zachowuje się tak, jakby miało jaką elektroniczną regulację - zawsze płynnie rusza i dosyć płynnie przełącza się... (Silnik)
Dziennik kosztów dla Peugeot 407
7,6
9,1
11,5
~Bartek bartus-1987_1987@tlen.pl
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przede wszystkim co urzeka w tym samochodzie to wyglad, wykonianie materialy ..naprawde ladny samochod szczegolnie w takie specyfikacji jak moja w czarnym kolorze i do tego z "drewnem" w srodku ....mi bardzo to sie podoba . Lubie ten samochod wlasnie ze wzgledu na walory estetyczne...mozna godzinami wpatrywac sie w jego linie . Poza tym jedyne co mnie troche denerwuje to raczej malo porywajacy silnik ..przy tym wygladzie przydaloby sie wiecej...