Lista ocen Peugeot 407 Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW 2004-2011 (54)

~ROMEK 65 - 407 SW
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Samochód spełnia moje wymagania -oszczędny i w miarę sprawny silnik, dobrze wyposażony w wersji " premium", ładnie się prezentuje - cóż trzeba więcej !
~cd407SW
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Generalnie autko SUPER, jestem bardzo zadowolony, jest ekonomiczne, pakowne i piękne. Jako nieliczny samochód w standardzie posiada 7 poduszek, ABS, ESP i jeszcze wiele innych systemów bezpieczeństwa, no i ten dach REWELACJA. POLECAM.
~P.J. Erich5@wp.pl
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Gdybym miał pod maską 2 litrowego diesla dałbym doskonale. 1.6 HDI jest dobrze. Utrudnienia związane z widocznością i dużym promieniem skrętu są rezultatem pięknej linii a jak wiadomo piekno nie zawsze idzie w parze z praktyką :).
~Mateusz_P11_144
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Nie jest to duży i pojemny SUV ale swoje zadanie spełnia w 100 %. Posiada wszystko czego oczkuję od samochodu tej klasy,w bardzo atrakcyjnej cenie! 1 warunek! Auto musi mieć potwierdzoną przeszłość. Wtedy mamy pewność że posłuży długo i bezawaryjnie.
~radzio509@gmail.com
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Nie ma w zasadzie do czego się przyczepić, jeżeli się dba o autko.
~bkw_brw
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
ogolnie polecam wszystkim ten samochod dla ktorych liczy sie wygoda oryginalny wyglad (dosc juz tych VW,BMW,AUDI na naszych drogach) Dla tych ktorzy jezdza duzo po miescie i liczy sie spalanie polecam wersje z silnikiem 1,6Hdi dla klientow ktorzy maja duzo jazdy po trasach polecam 2,0 hdi no to zycze wszystkim udanego zakupu 407 ajćć zapraszam tez na zloty klubu peugeot polska.
3,5
~Mirek, Warszawa
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Kształt zewnętrzny jest fascynujący. Przyciąga uwagę zarówno kierowców, jak i pieszych. Zdecydowanie polecam silnik 2,0 HDi, lepsza dynamika i spalanie. Ciekawe zawieszenie, doskonale trzyma się na gładkich nawierzchniach. Niestety samochód jest podatny na boczne podmuchy wiatru. Mankamentem jest brak zewnętrznego uchwytu do zamykania bagażnika (sedan), wewnętrzny niestety nie zdaje egzaminu ze względu na "zbyt oporne" teleskopy bagażnika. W...
~Tomasz Łuczywek. E-mail: tomasz.luczywek@bankier-finanse.pl
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
jestem bardzo zadowolony. Silnik 1.6 jest tutaj absolutnie minimum. Fakt przy zakupie zastanawiałem się czy ten silnik będzie spełniał swoje zadanie. Jestem zadowolony, ten kto jest nastawiony na spokojne przemieszcznie się z miejsca a do miejsca b może brać w ciemno. Ten kto lubi poszaleć powinien zakupić auto z silnikiem 2.0. Benzynę odradzam za dużo negatywnych jest opinii w necie. Diesle są ok. (Silnik)
~Grzesiek
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Auto poprostu piękne, wygodne, pojemne. Niestety irytuje mnie Fap który żyję własnym życie (czyści się kiedy chce) u mnie w pg wypalaniu towarzyszy włączony wiatrak, który potrafi działać nawet do 5 minut po wyłączeniu auta.
Dziennik kosztów dla Peugeot 407 Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
6,1
~Arekwlkp
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
ogólnie uważam ,że jest ok. Stosunek ceny co do jakości na plus. Ma swoje minusy jak plusy. Można by troszke dopracować ale... W wersji sedan ok ale nie dla rodziny( wózek itd) troche za mały bagażnik. Rzuca się w oczy powoli się starzeje.
Peugeot 407 Sedan