Ocena kierowcy - Peugeot 508 I Sedan Facelifting

conrado1988, ponad rok temu
Silnik 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Rok produkcji 2015
Okres użytkowania: 5 lat
Peugeot 508 I Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Inne : Brak
Autko 5 lat w moim posiadaniu ponad 70 tys zrobione i mogę stwierdzić że jest bezawaryjne spalanie średnie wynosi 5,5l w cyklu z przewagą tras w mieście nad 6,5l drogi krajowe do 100km/h nawet poniżej 5 bez problemu oprócz rozrządu i wymian oleju i filtrów nic w tym aucie nie robiłem naprawdę polecam te auto i silnik ma tańszy osprzęt niż 2.0 HDi i jest mniej awaryjne co widać po wpisach na grupie peugeot 508
Najważniejsze po przebiegu 200 tys bezawaryjny dynamika na akceptowalnym poziomie jeżeli ktoś nie ma ciężkiej nogi spalanie rewelacja trasa do Chorwacji 1200 km na jednym baku do ogarnięcia.
Tutaj mam pewne zastrzeżenia mało precyzyjna aczkolwiek nie różni się dużo od innych we francuskich samochodach więc nie jest tak najgorzej
Jak dla mnie troche sztywny ale w zakrętach za to prowadzi się dobrze jeżeli ktoś szuka komfortu z c5 to nie ten poziom
Nie mam zastrzen jak to w nowych autach lakier cienki ale po deatlingu wygląda jak nowy
Jak na sedana jest ok
Ok
Klima nie nabijana 5 lat a mrozi fajnie zima też przyjemnie cieplo
Przy wyższych prędkościach słuchać szum opon i opory powietrza
Rewelacja brak kosztow

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 BlueHDi 120KM 88kW [l/100km]