Oceny Peugeot 508 I Sedan Facelifting

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Peugeot 508 I Sedan Facelifting

~Michał
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
Kupiłem auto u dilera Peugeot z przebiegiem 52 000 km. Teraz po 5 latach ma 185 000 km, zrobionych głównie po autostradach najczęściej niemieckich z prędkościami 160 - 180km/h. I jeżeli ktoś planuje użytkować ten silnik w takich warunkach to odradzam, może diesel będzie trwalszy. Silnik nadaje się do spokojnej jazdy z prędkościami do 140 km/h (3000 obr/min na 6 biegu). Wtedy odwdzięcza się prawie dieslowsko niskim spalaniem i podejrzewam, że...
~Cube
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Bardzo pozytywne odczucia. Chyba najlepszy aktualnie stosunek: cena/jakość/wielkość/wyposażenie-wg. mojej kilkumiesięcznej analizy konkurencja nie ma niczego porównywalnego. Bardzo dobre materiały wykończeniowe, dużo miejsca, generalnie bardzo przemyślane auto, poza brakiem podręcznych schowków, oraz niezrozumiałą konstrukcją i wyprofilowaniem klapy bagażnika (podczas deszczu jeśli się nie odczeka aby woda spłynęła przed otwarciem bagażnika,...
~Kuba
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Dodaje Ocenę po tygodniu użytkowania, czyli pierwsze wrażenie jakie wywarł na mnie samochód. Za rok zjawię się znowu, by opisać wrażenia po dłuższym użytkowaniu. Robię ok. 30 tys. km rocznie, także ocena powinna być już bardziej precyzyjna :) Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że auto nie odbiega jakością wykonania, oraz precyzją prowadzenia od niemieckiej konkurencji. Sam kiedyś byłem fanem tych właśnie marek, zza granicy zachodniej, jednak...
~conrado1988
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Autko 5 lat w moim posiadaniu ponad 70 tys zrobione i mogę stwierdzić że jest bezawaryjne spalanie średnie wynosi 5,5l w cyklu z przewagą tras w mieście nad 6,5l drogi krajowe do 100km/h nawet poniżej 5 bez problemu oprócz rozrządu i wymian oleju i filtrów nic w tym aucie nie robiłem naprawdę polecam te auto i silnik ma tańszy osprzęt niż 2.0 HDi i jest mniej awaryjne co widać po wpisach na grupie peugeot 508
3,1
~Fasolista
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Zupelnie nie rozumiem nawet umiarkowanych zachwytow nad tym samochodem. Zapraszam do obiektywnej opinii, patrzac przez pryzmat: najwyzszy model peugeota (nie liczac suvow), konfrontacji D klasy innych marek starszej produkcji i dzisiejszej E klasy. Samochod dostalem jako zastepczy i nie spodziewalem sie takiego badziewia. Uwazam ze zdecydowanie warto rozejrzec sie za czyms innym.
~Szymon
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
To samochód służbowy. Jestem bardzo zadowolony. Zdaję sobie sprawę że są samochody dające więcej frajdy z jazdy ale za te pieniądze muszę przyznać że spełnia moje wszystkie potrzeby. Wnętrze jest bardzo eleganckie i robi dobre wrażenie jakościowe. Bardzo ładny jest biały perłowy lakier - mieni się jakoś tak szczególnie.
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I Sedan Facelifting
5,7
~wszczyg
Sedan Facelifting 2.0 HDi 163KM 120kW
To mój drugi 508, teraz wersja Allure w pełni doposażona (reflektory full LED itp). Wygodny samochód o cechach limuzyny klasy premium, użyte materiały we wnętrzu naprawdę dobrej jakości nic nie trzeszczy i nie stuka, przyjemne w dotyku, eleganckie.
~Igi
Sedan Facelifting 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Świetne auto na dłuższe trasy. Wygodne i szybkie. Mam bogate wyposażenie na którym nie warto chyba oszczędzać. Atrakcyjna cena w porównaniu z nieieckimi autami. Ja zapłaciłem 120 000. Za tyle można mieć gołego pasatta. A nie b. Mocnego diesla z nawigacją, automatem i polskorami i head-up'em i kamerą cofania
~bodhi
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
Wahałem się pomiędzy Toyotą Avensis i Peugeotem 508 i wybrałem "Francuza" i na razie nie żałuję. Peugeot prezentuje bardzo wysoki komfort jazdy, cichy silnik oraz bardzo dobrze wykończone wnętrze. Aktualnie mam przebieg niespełna 4 tys.km. (w niecałe dwa miesiące) w tym wyjazd na narty w Alpy (były "agrafki") - samochód sprawdził się, zarówno na trasie jak i w mieście.
~Lukasmasdes
Sedan Facelifting 1.6 e-THP 165KM 121kW
Auto mam od 3 tygodni. Największy pozytyw za wykończenie, silnik i wyciszenie. Zbiera się bardzo fajnie od samego dołu przy czym prawie nie słychać silnika. Wykończenie sprawia wrażenie jak by to była to klasa premium.
Peugeot 508 I Sedan Facelifting