Lista ocen Peugeot 508 I SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW 2014-2015 (7) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qlka377
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Pomimo dość dużej przedniej szyby słupki przednie ograniczają widoczność głównie na skrzyżowaniach trzeba się wychylić żeby zobaczyć czy nie stoi ktoś na przejściu może wynika to z mojego wzrostu :) poza tym duże lusterka dają raczej dobry ogląd na sytuację dookoła samochodu. Kamera cofania już przy szarówce pokazuje czarną plamę myślę że w obecnych czasach można było zrobić dużo lepszą optykę. Na duży plus zasługują reflektory FullLed powiem...
~Michał
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Widoczność w każdą stronę jest bardzo dobra, dla osób wysokich jak ja lusterko wsteczne może zasłaniać znaczną część przedniej szyby. do wszystkiego jest się w stanie człowiek przyzwyczaić
~d
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Widoczność jest przyzwoita, trzeba się przyzwyczaić nieco do szerokich słupków B. Za to lusterka boczne są fantastyczne i wszystko w nich widać.
~Artion
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Do przodu i do tyłu ok, trochę szeroki słupek środkowy ogranicza widoczność na boki. Lusterka z czujnikiem martwego pola - super.
~Trk
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Jest OK. Słupki boczne ograniczają nieco widoczność. Ale to zmora wielu aut. Rewelacyjne światła LED bijące o głowę ksenony.
~Łukasz
SW Facelifting 2.0 HDi 160KM 118kW
Jak to w klasie średniej czyli ok, w mondeo było gorzej, ma też dach szklany więc widać do góry :)
~Michal
Duże martwe pole.