Lista ocen Peugeot 508 I SW (77) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qwerty
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
W ciągu dwóch miesięcy wymienione: pompa wysokiego ciśnienia, przepustnica, chłodniczka EGR , KOSZT OKOŁO 3500 PLN. Czy polecam? stanowczo nie, za dużo niespodzianek jak na pierwsze miesiące jazdy. Dodam że przebieg jest orginalny.
~Silversurfer2003
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Świetny wóz. Duży, wygodny, oszczędny. Wizualnie super (kwestia gustu oczywiście). Fajne audio, koniecznie JBL. Kupił bym go jeszcze z 10 razy a trochę aut miałem. W dobrej opcji wyposażeniowej, polecam, mega polecam.
~md13
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Po przejściu z kompaktu autko super. W porównaniu do avensis którego testowałem 508 ma lepsze wyposażenie i lepszy silnik. Za to Avensis ma lepsze zawieszenie. Dość długo szukałem auta i padło na 508. Mój 508 to wersja feline .
~bartoszj90
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Super auto, przestronne i rodzinne, super wykończenie - jak w klasie wyższej. Nawet w dużym rodzinny kombi można się poczuć, jak w limuzynie. Zasięg na jednym baku- na trasie nawet do 1400km.
~Jacek
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Długo zastanawiałem się na wyborem auta. Wybierając jezdzilem jeszcze Mondeo superbem, passatem i Insignią. Wybór padł na Peugota, choć passat był blisko. Stylistyka wnetrza mi mniej odpowiadała.
~kierowca bombowca
SW 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Najlepsze auto jakim jeździłem. Ekstremalnie wygodne- niech żyją fotele z regulowaną długością siedziska. Wyświetlacz HUD to świetna rzecz. Dużo miejsca na nogi zarówno dla kierowcy jak i pasażerów.
~Adam
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Majac auto prawie rok czasu, nadal nie moge się doczekać kolejnej jazdy. Jest to auto tylko i wyłącznie rodzinne. Nie zalecane do jazdy po dużych miastach gdzie jest walka o każdy centymetr.
~doktoreek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wygodne, ponad przeciętny wygląd i gdyby nie problemy z pierdółkami w elektronice (szyby)
~Gabek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Auto ogólnie oceniam na plus. Spodziewałem się większego komfortu - zawieszenie daje w kość po nierównych drogach. Nawigacja czasami pokazuje strasznie dziwną drogę.
~piotrkolodziejczyk74
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Super auto segmentu D. Duża poprawa w stosunku do 407: silnik, zawieszenie, układ kierowniczy - o klasę lepiej. Drobny minus to brak welurów - zawsze to lubiłem w Peugeot
Peugeot 508 I SW