Lista ocen Peugeot 508 I SW (77) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przejechalem tym autem 50 tys km. Jestem nim mile zaskoczony. Piekny wyglad, na zewnatrz jak i wsrodku. Piekna dynamika. Podczas szybkiej jazdy slychac szum oplywu powietrza , ale nie jest zbyt meczace. Swietny system naglosnienia. Wygodny, przestronny. Dobrze sie trzyma drogi. Poecam piekne auto za nieduze pieniadze.
~Peugeot
SW 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Jest to mój pierwszy Francuz w ponad 20 letniej historii z motoryzacją. Wpływ na decyzję o zakupie miała relacja ceny do wyglądu, oraz opinie na temat tego auta z silnikiem e-hdi. Pierwsze wrażenia są porównywalne z tymi po roku. Auto wygodne, ekonomiczne i bezawaryjne. Jako samochód rodzinny wręcz idealne. Lejemy ON i w drogę.
~Tomasz Przybylski
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Auto praktycznie całkowicie bezawaryjne.Pod koniec gwarancji,co prawda,serwis zauważył i zlikwidował "pocenie się" na styku skrzyni biegów i silnika ale poza tym auto nie sprawiło najmniejszych problemów.Odradzam za to zdecydowanie korzystanie z usług Peugeot Leasing.Jest w mojej ocenie bardzo nieprzyjazny klientowi...
~Mr.Tomeks
SW 1.6 e-HDi 115KM 85kW
Auto wygodne i komfortowe jednak układ spalinowy pozostawia wiele do życzenia. Przejechałem ok. 1000 km autem z przebiegiem 55000. awaria wtrysków 2 do renowacji 2 do wymiany koszt ok 3000 PLN. Następnie elementy trzymające wtryski koszt ok 50 PLN. A w chwili obecnej filtr cząstek stałych.
~Glogmak
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Polecam auto, które jest bardzo dobrze wyposażone, ciche i oszczędne. Co do silnika to się nie wypowiadam. Jedni wolą ropniaczka a inni benzynę. Można wybrać coś dla siebie. Z wad: nagłośnienie. Radio WIP z bluetooth gra fatalnie. Ponoć wersja z Navi gra lepiej - najlepiej zakupić audio sygnowane przez JBL
~Kenji
SW 1.6 THP 156KM 115kW
Bardzo ładna linia nadwozia; starannie wykonane wnętrze;materiały wewnątrz zdecydowanie najlepsze na tle konkurencji w segmencie (porównując podobne wersje wyposażeniowe);malkontenci mogą narzekać na brak wyściółki w kieszeniach drzwi,ale w codziennym użytkowaniu to nie przeszkadza;
~Maciek
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
auto mam w maksymalnej wersji ze skórą. W środku rewelacja. Miękkie tworzywa, wygodne fotele. audio JBL kiepskie niestety. Całkiem nieźle wyciszony choć daleko do BMW. ASO w miarę znośne. No i w salonie dają duuuze rabaty. Zawieszenie niestety to porażka.
~Tomasz
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Nietuzinkowo wyglądające auto. Rewelacyjna moc silnika. Stosunkowo twarde zawieszenie- lepsze prowadzenie w zakrętach. Piękne podświetlenie elementów auta na zewnątrz i wewnątrz. Świetny system bezkluczykowy. Wysoki komfort wykończenia auta w wersji allure.
~Mario
SW 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Samochód bezawaryjny, duży przestronny. Samochód posiadam dwa lata i nigdy nie miałem z nim problemów. Automat dobrze sobie radzi i płynnie zmienia biegi. Silnik 2.0/163 km wystarczający do gabarytów samochodu. Ogołnie polecam
~Linma
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jestem pozytywnie zaskoczony tym autem, od początku celowałem w Mondeo MK4 (miałem okazję korzystać z niego przez 4 miesiące) ale teraz wiem że Peugeota bym nie zamienił na nic innego (a jest to mój pierwszy Peugeot).
Peugeot 508 I SW